Chyba 404 alias zrušený Web

Píši zde z důvodu, že na email my nebylo odpovězeno a myslím, že nejsem ani první ani poslední koho to zde může potkat:

TEXT MAILU:
----------------



Dobrý den
Chtěl bych se zeptat z jakého důvodu byl smazán můj web s doménou "magorvkleci.unas.cz".
Zde http://www.webzdarma.cz/pp.html?3#7 píšete, že důvod smazání mi příjde na email, ale mně žádný email nepřišel.

Také zde píši jaké podmínky si kladete že musí být splněny aby web nebyl smazán.

----------------------------------------
Je zakázáno:
publikovat jakýkoliv obsah, který je v rozporu se zákony ČR a mezinárodním právem, podporující rasovou či jinou nesnášenlivost, diskriminační, porušující autorská práva nebo poškozující dobré jméno provozovatele služby. Jedná se zejména o warez, erotický obsah a nelegální MP3.

využívat poskytnutý prostor jako uložiště pro soubory, zejména pokud k nim nevede odkaz ze stránek a odkazovat se na ně z jiného serveru
využívat poskytnutý prostor pouze jako skladiště rozsáhlých souborů bez návaznosti na související prezentaci
spojováním více virtuálních webů obcházet nastavený limit velikosti poskytovaného prostoru
rozesílat nevyžádanou poštu, tzv. spam
provádět na serveru zátěžové testy nebo spouštět skripty, které by mohly způsobit zpomalení či znepřístupnění některých služeb serveru

Web, který nebude vykazovat déle jak měsíc žádný přístup (jedná se přístup na stránky, nikoliv FTP přístup nebo aktualizaci), může být smazán.
----------------------------------------

Ale obsah, který byl publikován na mém webu nebyl v rozporu se zákony ČR a mezinárodním právem, obsah také nebyl rasově nesnášenlivý či diskriminační, neporušoval autorská práva neboť na obsah jsem měl autorská práva já a jméno provozovatele služby taktéž nepoškozoval. Neobsahoval ani warez, erotický obsah či nelegální MP3.

Na obsah nebylo odkazováno z jiného serveru, a na soubory vedly odkazy ze stránek.

Soubory sice byly rozsáhlé, ale určitě nebyl web použit jako skladiště těchto souborů.

Nespojoval jsem více webů a tím sem tedy ani neobcházel limit webu.

Nerozesílal jesem spam.

Nepoužíval jsem žádné skripty a neprováděl žádné zátěžové testy, neboť ani skripty neumím.

Web byl jistě aktivní, tedy reklama, která je na webu vyžadovaná byla zobrazena a web byl navštěvován tudiž neaktivní být v žádném přípdě být nemohl.

-----------------------------

Děkuji za odpověď


------------------------------------------
Tak tedy, když mi nemohlo být odpovězeno na mail tak doufám, že zde již bude.
Ještě bych dodal v mailu jsem to zapoměl napsat.
Na Webu byli umístěny fotografie z mého stožkovacího večírku. - Nechápu tedy proč byl web zrušen, když sem nic neporušil a proč mi nebyl zaslán mail s důvodem zrušení. :o)

Ještě jendou tak jako v mailu předem děkuji za odpověď.
Nevzpomínám si, že by se někdy admini vyjádřili k důvodům smazání webu tady na fóru. Ale můžeš zkusit pohledat v historii.
He he ... no řek bych, že se ke smazání webu nevyjadřujou vůbec, když mi ani na mail nejsou schopní odpovědět :D