Nezobrazování banneru

Ahoj, mohl by mi, prosím, někdo poradit, proč se mi nezobrazujou bannery? Mám je nastavené na všech stránkách dole a i přes několikeré nahrání stále nic... ( http://hosting.czweb.org )
nezobrazuje se, protoze se nevlozil. nekdy pomuze nahrat sobory pres spravce souboru v administraci, pokud jsi je nahraval pres ftp, nebo naopak.
OK, pomohlo to... Díky:)
Zdravím ve spolek,

Mám stejný problém, také se mi nezobrazuje banner na nově vložených stránkách....vložil jsem je přes FTP...a dělat to přes správce souborů tady nechci, jsou toho docela kvanta...neměl by tohle řešit spíš tady místní správce serveru?...myslím, že by to měla být jeho starost...já souhlasím jen s vložením reklamy a ne že se o to budu starat.

Díky za snahu, Snif
Taky bych chtěl oznámit, že se mi nezobrazil banner na stránkách www.hrbov-svarenov.czweb.org . Má se zobrazovat v rámci text.htm. Soubor jsem změnil a asi padesátkrát zkusil nahrát přes FTP. Stále se ale reklama do souboru nepřidala. Správce souborů přes www rozhraní v současnosti nefunguje.
Díky. T. N.
Kdo hledá, najde...

Čtěte odpovědi jinde - fakt to tam asi 10x je napsaný.

A Tome nezlob se, když ti odpovídám takhle - jenom tak se totiž něco naučíš (což vůbec neznamená, že se ti směju-naopak!)

Měj se

M.
<HTML>2Mirek: to bylo zbytečné nemyslíš? Zvlášť když se Tomáš na nic neptal, jen pro svůj klid oznámil, že přestože udělal všechno, tak banner se mu nevložil. Vzhledem k tomu, že to napsal do správného tématu (které navíc imho našel pomocí Hledání, soudě dle data posledníhoho příspěvku), tak není třeba to nijak komentovat.

2Tomáš: zkus si přečíst toto <a href="http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=44278&t=44278">vlákno</a> (myslím konkrétně příspěvek z 03. 01. 2007 14:34).</HTML>
2Thalia : no vidíš a pošleš mu odkaz na vlákno. Jo, jo to je dneska den... :o)
<HTML>2Mirek: já to nemyslela nijak zle :-) jen si myslím, že hledal a našel :-) a protože jsem věděla o jiném vláknu s tímto problémem a pokusy o řešení, tak jsem mu prostě na něj dala odkaz.</HTML>
Ahoj, opětovně prosím o smazání webzdarma banneru nad mojí lištou ... děkuji mockrát !
2Thalia: Díky za obhajobu. Je to tak, jak píšeš. Vím, že tady o tom je několik vláken, proto jsem namátkou zvolil tohle. A to hlavně proto, abych to oznámil, abych si prostě posichroval, že jsem se snažil tu reklamu tam vložit, ale bohužel, robotovi se nechce.Navíc svůj příspěvek jsem přidal se záměrem, aby případní další postižení věděli, že v tom nejsou sami.

2Mirek: Neboj se, ve fórech umím hledat a taky to dělám. Platí to, co jsem napsal výše. Problém s reklamou jsem řešil právě vyhledáváním tady ve fóru, bohužel nic nepomohlo.Tak jsem to aspoň oznámil, jednak abych se posichroval a jednak, aby bylo vidět, že ten problém se netýká jen jednoho člověka.

Toť vše.
Díky! T.N.
No, teď se mi tam už nezobrazuje ani reklamní proužek.