problém s nahráním

na stranky jsem nahrál všechny soubory, které jsem dělal v front pagu a tak jsem je nahrál, ale když zadám adresu stránek tak se nic nestane a napíše se že vznikla chyba cosy s indexem
a zkusil jsi si to "cosy" přečíst a zařídit se podle toho ?
jo mám to jako normálně nahrát a jak se to má jmenovat
Jo máš to jako normálně nahrát a má se to jmenovat index.html... Bez tohoto souboru (popř. souboru index.htm či index.php) ti to prostě nepojede.
jenže tech souborů je víc takže stačí když pojmenuji tu základní stránku index.html?
mám ale koncovku htm takže to má být html?
Stačí tak pojmenovat úvodní stránku - ta se pak bude zobrazovat po zadání tvé adresy.
Koncovku můžeš nechat .htm.
normálně se na to mrkni já se za to nestydím,přihl.jm. je poslovetemna.xf.cz a heslo je poslovetemna podívej se a řerni mi v čem je problém
Ty tam nemáš soubor index.htm, ale adresář index.htm. Musíš tam mít nějakou stránku, která se bude jmenovat index.htm. Tu kterou chceš, aby se zobrazovala jako první, tak tu prostě přejmenuj na index.htm. A rychle si změň heslo ;-)
tak co?
Našla jsem tam soubor poslovetemna.xf.cz.htm - tento přejmenuj na index.htm a mělo by to být ok.
moc ti děkuji za všechno díky tvým radám jsem to zprovoznil takže ještě jednou díky a máš dobrý stránky a čau