http://monika-absolonova.wz.cz

Vyzývám webmastera či webmistress těchto stránek, aby si urychleně změnil heslo nebo tam vlezu a umístím tam něco hrozně ošklivého...;-)

btw. Nechtěl by mi robot poslat heslo k nějakému wz webu o Bohuši Matuši..? Prosííím...;-)
Jestli je to naka lama, ktera ma tak lehce zjistitelny heslo, tak pochybuju, ze chodi na forum WZ a tim padem si to asi neprecte...:)
Tak to vypada, ze Moncu nam zrusili :-)
Nee, jenom oblíbená wz-chybka... Přišly mi registrační údaje. Klasika...:-)
No potěš, jestli se to stává často...:(
Elis: Občas se to stane, bohužel....:-/ Mi už jich přišlo asi šest... Plus jedno upozornění, že pravděpodobně nezobrazuju banner na stránkách, o kterých jsem v životě neslyšel..;-)
>> Mi už jich přišlo asi šest

Me tak 30 :-)

>> nezobrazuju banner na stránkách, o kterých jsem v životě neslyšel..;-)

Asi tak 15x :-)
Sojkovec: Teď se musela chudinka Elis dost vystrašit, řekl bych....;-)
asi 20 registrací a 7 žlutejch karet v jeden den
;-)
Vystrašit - to ani ne, spíš mi překvapením lezou oči z ďůlků:) Mně ještě nic takovýho nepřišlo, vůbec jsem o tom neměla tušení... Nezbývá než doufat, že lidi nejsou svině a nebudou toho zneužívat...
Ty vole! Tak to jsem vůbec netušil, jak jsme na tom se zabezpečením! JÁ jsem s teda docela polekal!
mala rada: Hned po registraci zmenit heslo...
COZE JAK STE SE DOZVEDELI O MEM HESLU CO JETO ZA BLBOST !
pardon zato velkí písmo ale ja jsem v šoku ja to nechapu ja ti mohlo přijí mé heslo mela jses mi ozvat na mail nabo na web neco napsat todle se mi ješte nestalo :-(((
To musel být echt šok, jak tak koukám na ten pravopis...

Na web nebo na mail se ti nikdo ozvat nemohl, protože ho neznal - u těch nových účtů pro nesprávné uživatele je samozřejmě napsaný nesprávný mail.

btw, hanyZe jsem vyždycky oslovovala v mužském rodě a nikdy si nestěžoval... ;-)
ježiš sorry to je omil me to napodlo když jsem byla na jeho stránkach :-)
no to teda byl šok protože ja na foru neco hledala a pak koukám to je muj web ja koukala jako blázen
Jo, to je v pohodě, já teď stejně přemýšlím o přejmenování svého webu na "hanýŽčiny stránky" ...

http://www.hanyzpage.czweb.org/bloq/archiv/srpen04.php#hanebnosti

Chachacha, další hanebnost! :-)
no hezké maš moc krasnej web ted už chapu že jsi asi kluk :-)
To Iveta:

nic proti Tvým stránkám, ale v tom pravým menu máš překlep
>>DVD: Pohátka Anastasia(original)

A asi nejen tam:-)
Ještě "čánky"...
Fakt tak to musim opravit diky za upozornení
co je Anastasii ?
aha pohadka ja už jsem přepracovaná díky