Reklama

Tak schválně, může fungovat web na wz.cz i bez zobrazování reklamy? Může!
Je to vůči nám všem hodně fér :-)
A když to napíšu adminovi, tak se stejně nic nestane (?).
Podívejte se třeba na www.iskerka.wz.cz a schválně, je tam někde vidět reklama?
Dlouho nebude, neni-li autor s adminy dohodnuty
Asi určitě není, pokud vím, tak podmínky jsou jasné - reklama nebo delete!
Toho umělce trošičku znám - žádnej profík to není a ještě k tomu přišel k tomu webu jako slepej k houslím. Býval to totiž můj web, ale to je dlouhá historie a hodně špíny...
Radši ten web nechat smazat, než aby ho měl někdo jinej. Člověk se s tím piplá přes rok každej den a pak příjde někdo... a vezme mi ho.
Po měsíci bez reklamy (přes kterou se mimoto počítajřístupy) se ten web jeví jako nepoužívanj a odešle se tuším uzornění a pak delete
Pokud se na webu nezobrazuje reklama, je to chyba toho webu a bude smazán.
Jo, ale za jak dlouho? Vždyť teoreticky pokud tam nebude reklama byď jen minutu, už je to porušení podmínek a nekompromis delete... :o)
To by to tu jelo šnečím tempem kdyby server nedělal nic jiného než kontroloval jestli je vložená reklama, krom toho to naštve o to víc když se stim webem člověk měsíc piplá a najednou je fuč, než když ho smažou když tam ještě skoro nic není, takže to vyjde na stejno
Po měsíci přijde upozornění (možná), a po dalším delete!
Napadlo mě: co když si tu reklamu sám zobrazím pavidelně třeba jednou za 14 dnů-na to se asi nepřijde, a ostatní návštěvníci ji nemusí vidět, ne? I když pak je problém, když bubudu mít obrovskej traffic a žádnou zobrazenou reklamuý, co?!
nechci na sebe upozrňovat, ale protože si myslím že webzdarma je velmi kvalitní web, tak to napíšu:
reklama se dá zakrýt. stačí absolutně pozicovaný obrázek v barvě pozadí v místech reklamy. trochu reklamu na mém webu překrývá logo. a upozorňuji že to není cílem. Chci se zeptat: nešlo by udělat nějakou lepší reklamu? například pouze propagaci webu WZ ikonkou či textovou reklamou? Ono totiž reklamní banner působí jinak než třeba ikonka "doporučujeme!. webzdarma totiž mohu s klidem doporučit... :-)
Hmm, ale víš jak: je to aspoň slušnost mít nějakou reklamu zobrazenou, za takovej hosting by každej trhal ruce, v tý naší zapadlý zemičce :-) Každopádně jak by asi žil wz.cz, jenom ze zobrazování svýho banneru? Asi ne, když mají kšeft, tak se zobrazují i reklamní bannery kohokoliv (když si zaplatíš tak i tvůj :o) Z toho jdou love na provoz, víš? Takže mi si vlastně platíme provoz zobrazováním reklamy... Lehké, nás nic nestojí a žádná naše práce v tom taky není...
Banner můžeš dostat ze stránek i legálně.. prostě když máš třeba stránky s černým pozadím, taxi zaplať baner a jako dekoracidodej prostě celej černej proužek a je to :-))
Hotove; vyřizene... :o)
vis, ty si asi nikdy neslysel o absolutne pozicovanem CSS layoutu, vid?
ono tam to proste jinak nejde... a nechce se mi pro uvodni stranku pretvret css soubor.. takze jak bych to mohl vyresit?
tohle mi trochu vic vysvetli... nevim jestli sem moc pomalej nebo co, ale vubec nevim co si chtel timto prispevkem rict...
Jenom upozornit na to, že i když se tu mažou weby, a prý bezdůvodně, tak se najdou i weby s důvodama...
Ale to tě asi nezajímá: ten web mi patřil, od jisté doby, kdy jsem já vůl svěřil heslo další osobě (vedoucí tohoto souboru!) z jasně daných důvodů, které nebyli dodrženy, jsem o něho okamžitě přišel - změna hesla, nezájem jakékoliv komunikace atd. Takže chci dosáhnout smazání tohoto webu zatím legální cestou. O autorských právech ani nemluvě, zněmy e-mailu po mým jménem na jím kontrolovaný...
Prostě moje práce se nebude za takových podmínek nikde ukazovat. Žádný můj souhlas na publikaci mé práce nemají...
co mi to tu vykladas?
Pohádky na dobrou noc :-) Chtěl jsi přeci vědět, proč jsem založil tohle forum, ne?
<HTML>ten web podminky neporusuje, reklamu se nijak nesnazi skryt, nezobrazuje ji vubec, protoze to ma od nas povolene

jestli mas s nima nejake problemy, res to a nesnaz se k tomu zneuzivat nas</HTML>
Hmm aha. Dík za odpověď :-)
Zneužívat? To ani ne. Spíš využít možností. I v rámci osobních komplexů :o)
Buď s pozdravem
A jak jsi myslel to "řeš to". Tohle ani jinak řešit nejde. To bych spíš zboural Velkou čínskou zeď :-)
>> Dlouho nebude, neni-li autor s adminy dohodnuty
Ha, jsem jasnovidec :-))
Náhoda... :o)
ne, to balo na maika. tebe sem pochopil :-)
Tak to potom jo, já si myslel, že to je na mě.
Ale díky tý mojí odpovědi se to tady zase trošku pohnulo :-), přišel a napsal i Mira ;o) Aspoň vím, na čem jsem. Dík mu za to.
Líná a málo drzá huba holý neštěstí... ;-§