nemožnost připojení na FTP.

Dobrý den, nemohu se připojit na ftp server neustále mi to hlásí incorect login a tudíž nemůžu uploadovat soubory pro změnu svého webu. Chtěl jsem se tedy přihlásit na svůj učet co mam zde vytvořený a tež nefunguje ( ale jinak web - www.pc-maker.wz.cz - ) funguje. Chtěl bych tedy poprosit o objasnění situace. Jestli jsem někde udělal chybu a vy jste mě za to smazali nebo je chyba na vaší straně. Děkuji za odpověď.
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?33
Tím jsem chtěl naznačit, ať zkontroluješ přihlašovací údaje, případně si vzpomeneš na správné heslo.
Všechno je správný přihlašuju se přes commandera kde jsou všechny údaje uloženy a a ž do předvčerejška to fungovalo nyní ne.
Ano mam stejny problem s prihlasenim a docela me tohle stve aspon kdyz uz neco nejde nekam napsat aby kazdy vedel a kdyz nekdo nekomu smaze web aby napsal aspon proc a mel nejaky den na to aby to mohl zmenit.
ale kdyby zase smazali ucet nejde web(ale jde)jen prihlaseni ne .....takze nejaka chyba je na vasi strane na servru napsal sem vam email doufam ze se dostane odpovedi!
Me FTP beha na vsechny stranky co mam u WZ. Mozna ze spadlo jen na jednom serveru a ja mam zrovna stesti...co ja vim. Ale na vsech slo napoprve jen na jednom asi napotreti.
Opravdu to nejde jeden login mi jde co uz mam hodne dlouho ale druhy proste nejde a pise ze neexistuje a pekne me to toci protoze nemam zalohu a web pritom jde jen prihlasit ne.Doufam ze se to vyresi a o nic neprijdu!
Doufej. A udelej si zalohu vsech ostatnich.

Jak se rika - drsnaci nezalohuji.
Rad bych si udelal zalohu jenze kdyz se nemuzu pripojit a pritom web jde a pise ze to neexistuje prez FTP tu ci na TC a uz me to fakt jebe a to sem jeste psal email na podporu a nic doprdele aspon by s lidma meli jednat a dat vedet jaky je problem tohle se mi vubec nelibi. a myslim ze nejsem sam.