Nemožnost přihlášení do emailu

Zdravím. Nemohu se přihlásit do emailové schránky. Web jinak funguje, soubor .htacces tam není a reklama se zobrazuje. Jedná se o email info@prefin.wz.cz. Děkuji Bouše
Mam uplne ten samy problem. Asi tam maji nejaky problem mne to nejde od soboty ...
Kdyby jen od soboty... Nefunguje ani přihlášení do e-mailové schránky, ani přeposílání, nemýlím-li se. Navíc: správce (podpora@webzdarma.cz) vůbec nereaguje na upozornění. Máte stejnou zkušenost?
Mám tutéž zkušenost. Už se to stalo podruhé a myslím, že nejen téhle úzké skupince lidí. Navíc mi admini fóra smazali jednu ostřejší připomínku na tohle téma :-/
Děkuji, již je to OK
No sláva! Snad už to tak zůstane.
Zdravim, už 2 měsíce čekám na vytvoření emailové schránky a stále nic...podpora nereaguje, nevim co dál.
emailova schranka je pro me zatim UFO ... jeste jsem ji nevidel, ale je pravda, ze stranky jsou funkcni teprve par tydnu. WZ mi prijde jako super sluzba, ale mailbox je zcela nefunkcni a dost to kazi dojem ze sluzeb WZ.
Zkracene: Mailboxem mi dost s*e*r*e*t*e !
mě přestalo fungovat přeposílání kopií na jinou adresu. Schránka na webovým rozhraní funguje, ale přeposílání jinam ne. Asi od půlky července...