pomoc!

mam na WZ registrovane celkem 4 weby.. na jeden z nich (www.opoxweb.wz.cz) se ale ted nemuzu prihlasit a nevim proc... pres FTP mi to ukazovalo hlasku Login incorrect (nevim proc), no a kdyz sem to zkusil pres stranky webzdarma.cz se prihlasit, tak mi to pokazdy nahlasilo "Takový účet neexistuje!"... pritom neni duvod proc by mi mely byt stranky zruseny a ani zruseny nejsou, normalne bezej....

co se to deje?
Dlouho bezet nebudou.... precti si nove pravidla WZ! Vstupni stranky jsou zakazane. A ohledne prihlasovani: zadavas spravne uzivatelske jmeno a heslo?

jmeno: opoxweb.wz.cz
heslo: tvoje heslo
Já se teď zas nemůžu dostat do pošty, tahle chyba na straně wz tu už byla několikrát
for Rellik: jo nakej mail mi prisel ohledne tohohle, ale stejne je to na nic.... ja sem prave si nebyl jistej, no a tak sem se jich ptal jestli to muzu mit tak jak to mam na svejch strankach ale nikdo mi neodpovedel... a docela me to s*re pac ty moje osobni stranky fungujou uz pres dva roky a ted mi je zrusej..
no ja uz delsi dobu uvazuju o tom, ze prejdu na jinyho poskytovatele webhostingu a na WZ se vy*ebu...
jo: jmeno a heslo sem zadaval spravne, takovej kot nejsem