Co kdyz se mi objevuje:Soubor nelze najit.Pravdepodobne je smazan, nebo prejmova

Nevim co to je, protoze sopubor nebyl smazan ani prejmenovan a ze jim je to lito, to me fakt nepomuze.Pomuze mi nejakej clovicek a ne pocitac?Diky prdem
A nahráls na web opravdu všechny soubory? Ta hláška znamená, že tam ten soubor vůbec není.
Zřejmě jsi nedodržel stejnou velikost písma v názvu souboru a v odkazu na něj. Je to častá chyba uživatelů zvyklých na Windows.
No, a nebo tak.
Dobrý FTP klient má volbu "Převést jména souborů na malá písmena" což není od věci zatrhnout ;-)
No jo ale to může udělat dost velkej bordel v odkazech které sou psané třeba s velkými písmeny
jsem strasne linej, takze kdyz pisu kod (jedno jaky), tak nemackam shift, pokud to neni fakt potreba. tim padem mam vsecky odkazy a soubory malyma pismenama. prece jenom je ta lenost k necemu dobra ;-)
Tonik: Asi tak nějak :-)
>Dobrý FTP klient má volbu "Převést jména souborů na malá písmena" což není od věci zatrhnout ;-)

Větší blbost nemůžeš na linuxovém serveru udělat. Velké a malé písmena fungují a editory je respektují. Klidně můžu mít obrázek pojmenovaný DoMeceK.Jpg, ovšem za předpokladu, že odkaz na něj vedoucí bude mít stejné znění.
> ovšem za předpokladu, že odkaz na něj vedoucí bude mít stejné znění.

To je právě ten problém, protože si napíšou do odkazu neco.php a soubor se pak jmenuje Neco.php - na widlích to funguje, na Linuxu ne.....
Mas na webu soubor index ? Hlavni soubor se musi jmenovat presne "index".Pokud ho napises z velkyma pismenama tak ti ho WZ neveme.

Tom