Reklama se nezobrazuje

Snažil jsem se co nejvíce vyhovět vašim podmínkám. Nejprve jsem dal, aby se reklama zobrazovala na konci každé stránky. Nezobrazila se. Smířil jsem se tedy s tím, že bude na začátku první stránky, což ovšem vzhledem ke generování stránek pomocí php znamená začátek téměř každé stránky mé prezentaci. Reklama se opět nezobrazila. Vložíl jsem tedy do stránky <!--WZ-REKLAMA-1.0-->. Reklama se opět nezobrazila. Vytvořil jsem index.html obsahující v <body> pouze <!--WZ-REKLAMA-1.0--> a smazal index.php. Reklama se opět nezobrazila - v jinak prázdném body je pouze <!--WZ-REKLAMA-1.0--> avšak nenahrazena. Psal jsem Vám na podporu - bez jakékoliv odpovědi. Nezbyde mi tedy než si včas zazálohovat svojí prezentaci, dříve než mi ji smažete za nezobrazování reklamy, ačkoliv jejího zobrazování nejsem schopen docílit a tudíž v tom budu nevinně.
Mate v administraci relativni cestu k hlavnimu souboru bud nevyplnenou nebo "index.php"? pokud je tahle polozka vyplnena, bude se banner nahore nahrazovat jen na te strance...
Zkoušel jsem obě možnosti, avšak reklama se nezobrazuje vůbec ani v jednom případě a to i když použiji onen příkaz <!--WZ-REKLAMA-1.0--> - ten jednoduše zůstane ve zdrojáku přesně v tomto tvaru. Moje prezentace je vytvořena tak, že na základě vstupních parametrů se její obsah (dosti triviálním způsobem) přegeneruje - tudíž většina stránek prezentace je index.php. Nevadí mi však to, že reklama bude vidět příliš často, vadí mi to, že reklama se nezobrazuje vůbec, což může ve výsledku vést ke smazání mých stránek ze serveru ... .
Zkoušels soubor, kde je vložená ona značka <!--WZ-REKLAMA-1.0--> nahrát přes webové rozhraní? Byly tu případy, kdy při nahrávání přes ftp se ne a ne vložit a při nahrávání ve správci souboru se reklama vložila.
Super, funguje, díky.
Na techto strankach ( http://atlantismusic.wz.cz/ )sem umistil pomoci <!--WZ-REKLAMA-1.0--> reklamu. Zobrazuje se pouze na strance index.html. Policko pro vyplneni kam se ma reklama ulozit sem nechal prazdne. Mam pouze zatrhnute vkladani reklamy "nahore". Reklamu sem chtel na kazde strance dole. Nevim si rady. Diky
Dominik: dost dobre nechapu, k cemu tam mas ten iframe, kdyz mas stejne kazdou stranku udelanou komplet vcetne menu... ramy se snad pouzivaji proto, abys to menu mel udelany jenom jednou a ten obsah mohl nacitat do ramu bez toho, abys to menu musel vypisovat do kazde stranky...
no jestli to chces mit tak, jak to ted mas, tak musis udelat pro reklamu zvlastni soubor, do toho reklamu nechat vlozit, udelat dole na strance ram pro ten soubor s reklamou a tam ho vlozit.
jinak kdybys mel stranku index, kde bys mel udelany menu a vsecko krome vlastniho obsahu, a ten obsah bys nacital do toho iframe, pricemz bys byl vlastne porad na strance index, tak bys mohl nechat vkladat reklamu do indexu dolu, jak to mas ted.
2Dominik: imho nejjednodušší bude, když si zkopíruješ kód už vložené reklamy na úvodní stránce a vložíš ho všude tam, kde ho chceš mít, tedy na všechny stránky dolů (na místo, které jak koukám tam máš pro reklamu připravené).
no, nebo tak
Nebo jak říká Tonik :-)
Každopádně jsem ještě zapomněla podotknout, že se mi nelíbí menu pouze ve flashi. Doporučila bych ti mít tam i textové menu pro ty co nemají nainstalovanou podporu flashe. Takoví si na tvé stránce toho moc neprohlídnou.