email

Muze mi prosim nekdo poradit,mam uz asi 3 tydny stranky a zatim mam porad nefunkcni emailovou schranku.Proc to tak je?Pise ze chybi index.blabla atd.
Mám stejný problém, stánky mám přes měsíc a e-maily nikde. Bohužel se moderátoři k tomuto tématu nevyjadřují, nikdo tento problém neřeší, nepomáhá ani psát e-mail na podpora@webzdarma.cz. Už tu mám od pátku otázku na toto téma a ještě nikdo, žádný admin se k ní nevyjádřil.
mam ten samy problem a podpora wz se chova uplne stejne :-(
Mám stejný problém, stánky mám přes měsíc a e-maily nikde a rada nepřichází.
Už asi tri dni sa pokúšam zmeniť nastavenia emailu, vyskúšal som všetky ponúkané možnosti, vrátane zrušenia schránky, ale schránka zanovite trvá na pôvodnom nastavení - presmerovanie na už neexistujúci email.

Ale ako pozerám, nie som sám...
Michal: Tak to vyzera ze si to dal do poriadku :)
ahoj, vidím, že je nás spoustu. pokud by někdo zjistil, proč nefunguje přeposílání mailů, napište sem prosím. Už měsíc jsem bez této důležité funkce, podpora nepodporuje, nekomunikuje. A jediná rada, kterou jsem se tu dozvěděl, abch šel k jiným poskytovatelům :(
Nemohl by sem napsat někdo, komu e-mailová schránka funguje (pokud někdo takový existuje)? A sice jak, po jaké době a po jakých akcích fungovat začala? DÍKY.
Oukej, tohle je moje zkušenost s mejlem na psb.wz.cz. Při registraci jsem sice dala Aktivní, ale nepoužívala jsem ho, ani jsem do něj nešla. Když se tu jednou řešily problémy s mejlem, tak jsem to zkusila a psalo to chybu 404. Tak jsem si tam zkusila poslat mejl a - přišel, schránka začala normálně fungovat. Dala jsem si tam ale přesměrování na jinej mejl. Dneska jsem opět zkusila zaškrtnout aktivní. Nevím kdy přesně se aktivovala, protože se to projevilo až po odhlášení a přihlášení, což mě napadlo udělat až teď :-), ale bylo to v rozmezí 1h. Tak jsem znova změnila nastavení na přesměrování, odhlásila se a po přihlášení už tam byla změna. Přesměrování mi jinak také funguje, minulý měsíc mi někdo posílal mejly a v pohodě mi chodily na ten druhý mejl. Takže tak no :-)