Ucet neexistuje?

Dobry den,
muj ucet rhcp.unas.cz byl z nevysvetlitelnych duvodu nedavno zrusen. Na tomto uctu jsem mel ulozene veskere scripty, vcetne MySQL databaze. Ucet byl vyuzivan pro server redhotchilipeppers.cz. Uznavam, ze podle novych pravidel bylo potrebne urcite veci pozmenit, ale zruseni uctu bez varovani mi neprijde jako spravny postup. Prosim o urychlenou odpoved!

Dekuji..

PS: Ucet je nyni znovu registrovan na me..
"Ucet byl vyuzivan pro server redhotchilipeppers.cz."

Skladiště dat?
Teoreticky ano.. Probihali tam veskere potrebne PHP scripty a byl vyuzivan tak MySQL server. "Index" byl presmerovan jinam. Vim ze je to v rozporu z pravidly, ale na WZ.cz mam registrovane dalsi domeny, kt. jsou rovnez presmerovavane jinam, ale tyto domeny existuji.. Za 2. myslim, ze admin pred zrusenim uctu (i kdyby se jednalo o porusovani pravidel) nejprve uzivatela upozorni.. Nebo se mylim?
>>ale tyto domeny existuji..
Zřejmě se na ně ještě nepřišlo. Upozornění nutně nemusí přijít, pokud jde o hrubé a zjevně úmyslné porušení pravidel.
Skladiště dat bylo zakázáno i v předchozích podmínkách.

Zrovna skladiště dat je výrazné porušení pravidel, tak se tomu ani nedivím. Navíc ty sám jsi to věděl, a VĚDOMĚ porušuješ pravidla. Divíš se WZ? Proč by ti WZ mělo nabízet prostor pro data, PHP a MySQL, když index máš jinde?

Většinou si tady lidi stěžují, že jim byl vymazán web (kvůli závažnému porušení podmínek) bez varování. Je to tady běžné. Pokud dochází k malému prohřešku, posílá se jakási "žlutí karta", ale nevím, co to přesně je.

Nikde v pravidlech jsem nenašel, že před smazáním účtu bude posíláno varování.
Dejme tomu ze mate pravdu, prezto prosim o odpoved ADMINa, je nejaka sance ziskat ztracena data?
D.
Tak napis na podpora@webzdarma.cz

WZ data nezálohuje (navíc, když web závažně porušuje pravidla). Taky jsem několikrát přišel o cenná data. Od té doby pravidelně zálohuji...
"Na tomto uctu jsem mel ulozene veskere scripty, vcetne MySQL databaze"

Já tomu moc nerozumím - pokud mám někde na webu uložený/používaný soubory + data, tak snad mám kopii na disku a databázi podle potřeby alespoň jednou za týden zazálohuju. Je to práce na pár minut,když pominu dobu, než se databáze stáhne. Je přece spousta možností, jak o data přijít, nejenom zásahem adminů wz...

Jinak v pravidlech opravdu bylo, že hrubé porušení je mazáno bez upozornění a asi to tam taky zůstalo (teď nemám čas to hledat).
jasně, db záloha na WZ je nutnost. mažou bez upozornění a kompletní weby i s databázema! podpora tak pomalá, že to nemá cenu. No co by sme chtěli od free hostingu.
Není to podobné jako můj případ? Smazání stránek které neporušují pravidla, jen tak prostě podle registračního emailu a nálady admina!
prekladace: Kdybys venoval alespon trochu casu precteni si tohodle vlakna, bylo by ti jasne, ze v tomto pripade ucet rozhodne nebyl smazan bezduvodne. Podle toho, co se tu pise, byl vyuzivan jen jako skladiste dat a vypocetni kapacita.