Přihlášení přes FTP

Zkoušel jsem se přihlásit přes FTP, protože potřebuji nahrát na své stránky soubor větší než 2 MB, ale když mám zadat uživatelské jméno a heslo, zadám ho, ale FTP klient mi napíše, že se nelze přihlásit pomocí zadaného uživatelského jména a hesla. I přesto, že jsem asi stokrát heslo kontroloval, nemohu se přihlásit. Ptám se, zda musím při přihlášení zadat nějaké speciální uživatelské jméno, nebo heslo.
Ne, nic speciálního se nezadává. Máš jako hostitele vyplněn správný název (předpokládám charmedp4.wz.cz)?
Ano, mám.
FTP jinam ti funguje?
Ano, funguje.
Toto jsem tu již asi dvakrát řešil a vypadá, že nikdo včetně adminů není schopný pomocí...
Mám teda stejný problém.Zatím jsem to nijak neřešil,ačkoliv mě to nefunguje asi už půl roku.Zajímala by mě odpověď
S FTP na WZ mivam problemy take, vetsinou to ale lze vyresit busenim do tlacitka "reconnect" tak dlouho, az se tam dostanu.
No já si nejsem jistá, jestli je chyba jen na straně wz, protože mně ftp funguje vždy hned napoprvní, maximálně semtam napodruhý, a to i na nejproblémovější doméně .wz.
S FTP na WZ mám potíže jen pokud mám v prostoru již více obsazeno.
Když něco umažu, jde to dobře.
Tedy - resp přihlásím se vždycky, ale při pokusu o přenos mi to zahlásí hned zpočátku "přenos selhal".
Vypadá to spíše, jako kdyby třeba WZ měli plné disky nebo tak něco.
Na FTP používám Total Commander v6.45a.
PH
tak to samé se mi stalo asi před půl rokem , přetáhl jsem velikost a od té doby se sice bezvadně připojím přes comandera alůe nemůžu nic zapsat když jsem obsah zmenšil asi to bude zřejmě restrikce z jejich strany a prováděná automatem takže bez zásahu admina to opravit neppůjde psal jsem jim mejlem tak uvidime jak se vajadří
Tak imho je logické, že když přetáhnete 50 mb, tak vám nepůjde nic nahrát. Kdo neví - obsazení zjistíte z logu ftp, když poklikáte na bílý obdélník viz http://faq.webzdarma.cz/pictures/ftp5.gif a najdete daný text.