Plošné mazání webových stránek

Mám na různých servrech (wz, unas, webz atd.) větší množství stránek které neporušují žádná pravidla, mají návštěvnost a přesto mi jsou plošně mazány - předpokládám, že v závislosti na registračním emailu. Zajímavé je, že jistá a stále stejná část webů není (naštěstí) smazána nikdy (jiný email). Nevím kdo a co tímto sleduje? Sice postupně přecházím na placené servry, ale přesto bych rád několik navštěvovaných stránek nechal i zde. Jenomže mě to nebaví, měsic co měsíc strávím půldne obnovou webů... Zdůvodní mi někdo (admin) proč se to děje? Předem děkuji.
Obávám se že ani admin zde nic nezmůže, pokud nenapíšeš, o které weby se jednalo...
No já si myslím, že adminy asi nezajímá obsah stránek, protože se jedná skutečně jen o plošné mazání stejných stránek od jistého písmene abecedy výš. Ty v abecedě dolu zůstávají a obsahově jsou podobné!
Nj ale přece dokud nebudou vědět, o které weby se jedná, tak se ani nebudou moct podívat, proč došlo k jejich smazání... Mně to připadne logické říct, které konkrétně byly smazány.
Mě taky jednou mazali stránky, když sem si stěžoval, tak se admin zeptal který to sou, no a když sem mu to řekl, tak je blokl tak, aby se už nedaly znovu založit. Fakt super přístup. Takže radši přesný adresy neříkej, nebo dopadneš stejně, za to žes měl drzost si stěžovat. Jinak si to vysvětlit nedovedu :-(
No a je to přesně, jak jsem předpokláda, admin se neozve....
A stále nic? Takže, jsem měl pravdu v tom, že se stránky mažou pro nic za nic a podle emailů?
Můžou to mazat podle, mailu, registrační IP, hesla, a zkrátka všech krytérií bych řek.