Reklamní banner na první stránce.

Jak je možné, že se mění podmínky s reklamním bannerem za kterých jsem se rozhodl vstoupit na webzdarma.cz. Je to velice podpásový krok, rozhodně nechci žádné reklamní bannery na všech svých listech stránek. Takže chci vědět, jestli splňuji dle Vaší komise "více či méně"nové podmínky a pokud ne, budu se rozhodně poohlížet po jiném poskytovateli. Díky za odpověď.
Tak bych si tipl, že asi taky neprojdeš. I když těžko říct, ono to je trochu jako zákon o marihuaně, nesmíš mít u sebe větší než malé množství, nebo jak to bylo. Každej si to holt může vyložit jinak.
Takže jestli projdu, nebo ne se dozvím kdy a jak? Myslím, že nepěkně mystifikujete uživatele Vašeho hostingu pod záštitou získání co největšího prostoru pro reklamu. Tohle jednání se mi ani za mák nelíbí.
Já bych řekla, že projdeš, přece jen tam máš nějaký obsah - fotky, text, anketu. Myslím že by ti brzo mohl dát odpověď zřejmě nový (aspoň podle jména) moderátor jménem mks.
jakási vyjádření lze najít na :
http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=40636&t=40636
No nějaká vyjádření tam jsou, ale pouze lokální. Jedná-li se o malé procentíčko uživatelů, nechť je webzdarma seznamově co nejdříve zveřejní.
<HTML>flyfishing.kvalitne.cz je OK

ta úvodní stránka tam je sice docela zbytečná (změnu jazyka lze provést i na těch obsahových), ale je dostatečne navštěvovaná</HTML>
jakto ze musim zmenit vsechny svoje stranky kdyz sem souhlasil uplne s jinou smlouvou? SOUHLASÍM S M. KONČEM
Podmínky se mohou měnit, snad je to v nich i napsané a alespoň ze začátku bys nemusel tak zostra. Nikdo tě zde nedrží a co se týče banneru, chceš-li mít jistotu (kterou už máš), tak udělej první stránku stejnou jako všechny normální.
Klokan: A tobě se nezdá ostrý, když ti někdo "více či méně" odpálí stránky aniž by jsi se dozvěděl, jestli splňuješ jakási kritéria? Ten seznam je dle mne tímto krokem webzdarma nevyhnutelný-už kvůli jeho uživatelům.