Je možné umístit přesměrování?

Dobrý den, je možné umístit místo vlastních stránek pouze automatické přesměrování na nové umístění stránek, pokud bych se rozhodl přemístit stránky na jiný hosting? Pokud ano, na jakou dobu?

Díky
Tomáš
asi do té doby než web někdo smaže pro porušování nějaké podmínky. Dobré by asi bylo automaticky nepřesměrovávat titulní stranu.
O to mě taky šlo ..... porušuju tím nějaké podmínky, když tam dám třeba jen index.htm, kterej mě šoupne po 10 vteřinách s patřičným upozorněním někam jinam?

Jasně, můžu nějaký čas provozovat oba klony stránek s viditelným upozorněním, že ty na webzdarma budu rušit ... ale tohle by mi vyhovovalo líp .... kdyby mi to přesměrování nechali třeba půl roku, to by mi stačilo.

Mohl byt mi prosím odepsat nějaký admin, zda je to možné a pokud ne, jakou podmínku bych tím porušil?
Přesměrování je porušení pravidel a již se tady řešilo několik případů, že za toto byly stránky okamžitě smazány.

Píše se o tom tady, i když tato nová formulace není zcela průhledná:

http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html

Původní formulace:

"Uživateli je zakázáno provádět akce zamezující korektnímu zobrazení banneru - to se týká především uživatelů, kteří umístí banner jen na úvodní stránku spolu s přesměrováním atp.""

Aktuální formulace:

"Pokud tedy na svých stránkách žádnou reklamu nemáte - třeba protože používáte přesměrování na jiné stránky, nebo prostor na WebZdarma používáte pouze jako skladiště pro své soubory - nebude mít Váš web dlouhého trvání."

Můj výklad: používáte přesměrování na jiné stránky => nebude mít Váš web dlouhého trvání.

Dej si tam úvodní stránku bez přesměrování, něco jako: Stránky byly přesunuty na xxx.yyy.zz prosím aktualuzujte si vaše odkazy." a odkaz na nové stránky.
To je pravda ... a tohle tam vlastně můžu mít libovolně dlouho, dokud neklesne počet návštěv pod únosnou mez, nebo se úplně nezastaví .... a to už zase bude většina lidí chodit na nový stránky.

Díky za radu
Tom
Já to mám taky tak už půl roku. Bez přesměrování, reklama na obou stránkách a je klid. Viz http://hq.wz.cz .
2 Tomas: pokud mas na webu nejake RS system, resp data na strankach ti jdou z databaze, neni problem nasmerovat databazi a provozovat oba weby najednou.