FTP

Mohl by mi někdo z vás prosím poradit, jak se přihlásit přes FTP?
Děkuji
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34
Pokud se nemůžeš přihlásit přes FTP tak si ty soubory nahrej přes Total Commander!
>> Pokud se nemůžeš přihlásit přes FTP tak si ty soubory nahrej přes Total Commander!
? ? ?
Tady myslím fakt někdo nemá rozum... Zaprvý: Proč bych měl k přístupu přes FTP používat Total Commander? Vůbec nemám Windows a na Linuxu TC možná pojede přes emulátor, ale to je blbost. Zadruhý: Jak si to asi může nahrát přes TC, který používá také protokol FTP, nahrát, když se mu k FTP serveru nejde přihlásit? Zatřetí: Proč to nefunguje?! :'( Zkoušel jsem to s vyplým i zaplým pasivním režimem a většinou to nejelo. Asi pouhé 2% přihlášení fungovaly, jinak to ukazuje chybu. Prosím adminy o opravení, protože přes webové rozhraní těžko budu nahrávat 50 souborů...
zkusit se přihlásit 100x a více to je vskutku výkon.Používej libovolný FTP klient když víš jak ho používat. Dotaz jak nahrát soubory na web pokládají většinou lidé, kteří neví, že nějaké FTP existuje, téměř všichni mají Windows a chyba je obvykle mezi židlí a klávesnici. Proto je uvedený polopatický příklad ve faq v programu TC. Je to fórum uživatelů, proto tu může zaznít i názor o nahrání přes TC když nefunguje FTP. Pokud chceš oslovit adminy použij e-mail podpora@webzdarma.cz - zkoušet to taky má měnší naději na úspěch než e-mail.
PS já s připojením problémy nemám
Aproc ne já jsem se přes ftp taky nemohla připojit a potom jsem přišla na total commander přes který je to více než lehké!
Romana: FTP klient, tj. program pro přenos souborů po internetu, je součástí TotalCommandera. Pokud nebudou vytvořeny podmínky pro FTP přenos na internetu mezi tvým počítačem a servrem tak to nepojede ani přes TC.
Mozna by to chtelo trochu teorie... o tom, co to ftp vlastne je. Jedna se o protokol pro prenos souboru (File Transfer Protocol) na bazi server-klient. Pokud chcete k prenosu souboru pouzit protokol FTP, musite se pripojit k FTP serveru (webzdarma) pomoci nejakeho FTP klienta (program na vasem pocitaci). FTP klientu je velka rada. Na Windows to muze byt treba konzolovy "ftp", Pruzkumnik systemu Windows (resp. Internet Explorer), nebo Total Commander; na linuxu konzolovy "ftp", nebo treba Midnight Commander. Pokud mate problemy s pripojenim k ftp serveru, pricin muze byt nekolik. Spatne udaje k pripojeni (nazev ftp serveru, prihlasovaci jmeno, heslo, aktivni rezim), nastaveni firewallu (blokovani aplikace, portu), nastaveni site (proxy...). Pricin muze byt samozrejme vic.