WTF? (SPECIELNĚ PRO ADMINY)

Heleďte asi sem uplnej debil nebo co ale stránky nedělám zrovna den takže si nemyslete že sem nejakej amater...

No takže k věci...

Napsali jste me mail, že mám dát na svý stránky reklamu a že mám žlutou kartu...

Tak se o to pokouším ale jaksi to nejde!
Když napíšu do menu vkládání reklam že chci reklamu na úvodní stránku (1 jedinou), tak (pokud je, v což doufám úvodní stránka vždy index.htm) se mi tam nezobrazila...

Prosím vás vysvětlete mi co s tím mám dělat :-)

S pozdravem (trochu drzý-pardon)

Findrod Felagund (http://www.wowforfun.wz.cz)
pokud vlozis reklamu jen na uvodni stranku s tim animovanym gifem a odkazem na dalsi web, je to podle novych pravidel poruseni pravidel pro zobrazovani reklamy
mozna, ze kdybys udelal tu uvodni stranku poradne, tak by to fungovalo. to, co tam je ted, neni html stranka. uplne tam chybi tagy html a head a tag body neni ukoncenej
Tonik: on má reklamu až na http://www.wowforfun.wz.cz/index2.htm a má ji utopenou v souboru s definicí rámů, je tu o tom ještě jeden příspěvek
No rek sem snad ze nejsu uplnej dement... (nic proti ;-)

Tu reklamu mam utopenou v ramech protoze puvodne sem mel jako index.htm stranku s kodem tech ramu ale to je detail toho si nevsimam kdyztak to smazu de mi spis o to ze tu stranku te budu muset udelat poradne to co je ted index.htm (jestli je to kvuli tomu ze tam nejsou tagy tak je to dost trapny protoze me jede vsechno bez tagu!

No zkusi to s tema tagama su teda zvedavej :-/

S pozdravem Findrod :-)
No tak thx :-)
Bylo to tema tagama jen fakt nechapu co to stim mohlo mit spolecnyho :P

Tak snad uz dalsi kartu nedostanu :D

co rict... sem ukecanej ale ted nejak nevim co :-)

Tak zdar ;)
Tagy raději no comment. Spíš si pořádně přečti http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html a zjistíš, že porušuješ podmínky:
"Úvodní stránkou je myšlena nejnavštěvovanější stránka Vašeho webu, tedy zpravidla index.html, index.htm, index.php nebo index.php3. Stránky které kromě banneru nemají žádný další obsah a slouží pouze jako vstupní stránky (obsahují víceméně pouze: "Vstupte", "Pokračujte zde", atp.), nejsou úvodní stránkou."
S tou nejnavštěvovanější stránkou je to opět trochu matoucí. Co když mám první stránku svýho webu (index.htm) jako vstupní, ale současně je i nejnavštěvovanější?
myslím, že toto pravidlo je jasné:

Stránky které kromě banneru nemají žádný další obsah a slouží pouze jako vstupní stránky (obsahují víceméně pouze: "Vstupte", "Pokračujte zde", atp.), nejsou úvodní stránkou."

- prostě to z definice není úvodní stránka
Podle mě to taky není moc šťastná definice, i když svým způsobem logiku má, i když měřitelný to není.
Já jsem kdysi navrhoval , aby to byla stránka, "na které se nachází hlavní obsah webových stránek ", ale si to taky není to pravý...
ZdenekHQ: no jasně, když tam dám nějaký(é) obrázek(y) tak je to už v pořádku? Myslím, že tomu všichni rozumí, ale definice je problém. Nabízelo by se, že je to stránka s hlavním menu, což je taky problém, protože jsou stránky, které mají hlavní menu všechny.
ehm... :P

mě je to celkem jedno jen nechapu proc sem nasel tuto stranku az asi po dvou dnech na seznamu a na foru nikde :X
2Findrod: a dival ses do starsich prispevku? ...