Ako mam urobit stranku na frontpage?

Idem si vytvorit prvu stranku. Ked som sa pozrel do frontpage tak som v tom mal strasny zmetok. Pomoze mi niekto?
http://www.jakpsatweb.cz
nebo taky můžež skusit jakpsatweb ... :-)
par rad:

1) zahod fronpage ! - nic horsie nemoze byt
2) zober notepad
3) nastuduj www.jaknaweb.cz a www.jakpsatweb.cz
> 1) zahod fronpage ! - nic horsie nemoze byt
...copak jsi ještě neviděl stránku vytvořenou ve Wordu? ;-)

btw, je to http://jaknaweb.com
btw na jakpsatweb.cz je i návod pro FP 2000
lenze ja som zaciatocnik a preto bude pre mna vraj najlespie robit stranku vo frontpage
a co je to vlastne notepad?
Myslíš ?
Ale i když budeš dělat 100let weby ve frontpage ,a pak si řekenš že si ho napíšeš ručně otevřeš notepúad a budeš koukat jak vyoraná myš...
notepad: jiny nazev pro poznamkovy blok, obecne se da pouzit jako oznaceni editoru textovych souboru bez formatovani, tzv. cisty nebo holy text
Já se budu muset naučit psát...
myslis html?
ne, mysli na klavesnici ;-)
mno tak jako notepad na psani html, vecna to polemika ale myslim ze je to SUX ...

homesite bo ace html 5 pro jsou fakt o dost lepsi ! Vyjmenovavat funkce nebudu, snad kazdy vi...

btw, www.jakpsatweb.cz je napsat taky ve FP ;) ... ovsem nepopiram ze autor zna HTML od A do Z, ale napsal to preci jen ve FP ;)


REAKCE? :)
Já myslel notepad jako zápis kódu .. a ne wiswig(cijaxetopise) .. ale jinak pro ruční zápis html je podle mě bezkonkurenčně nejlepší Golden HTML editor
ja pisu svoje stranky (html + css, php) v notepadu a nemam s tim zadnej problem. zadny pokrocily funkce me nechybej. mam rad jednoduchy programky... reakce? ;-)
Na Notepadu není nic špatného. Je to dřeň. Základ :-)
Notepad je sice použitelný, ale má málo funkcí. Nevím, jak je na tom ve verzích WinXP, ale na 9x bylo problém, pokud PHP zahlásilo chybu na 236. řádku zdrojového kódu. To už jsou lepší primitivní editory typu joe, pico nebo 9KB miniatura e3.
Notepad se drží hesla .. proč to dělat jednoduše když to de složitě ... říkejte si co chcete ale bez barvičkama světelkující sintaxe to je prostě není ono :-)))
Mike: Proto nepoužívám notepad, joe, pico ani e3, ale VIM :-)
ad chyba na radku xxx: no, ja totiz pisu ve vlastnim programku, kerej sem si sesmolil. je to vlastne notepad s nastrojovou a stavovou listou. no a v te stavove liste zobrazuje cislo aktualniho radku. takze tak. kdyby to nekdo chtel, je to na mych strankach...

ad zvyrazneni syntaxe: v html mi to nikdy nechybelo, protoze jsem nikdy html nepsal v nicem se syntax highlightem. naopak treba cecko bych si bez toho neumel predstavit. php pisu taky bez syntax highlightu, ale kdyz pak clovek nekde zapomene ukoncit retezec nebo neco, tak se to suprove hleda. ;-) ale vlastne mi tam taky nechybi
Notepad neberu tak, že by měl málo funkcí. On totiž nemá v podstatě žádné :-) Ale je to texťák, a to je všechno, co je pro tvorbu stránek bezpodmínečně potřeba...
To ne .. ještě můžeš vzít magnetek a vyškrabat to na hdd ručně bez texťáku :-)
Mike: rads bych to zkousel na disketu...
:-)))