zobrazení stránek bez www

mam problém nahrál jsme si nové stranky přes FTP stare jsme kompletně smazal a když chci na svoji adresu přistoupit na www.jimbo.mysteria.cz načtou se 2 ramce ktere jsou používal u starých stranek, ale když zadám jen jimbo.mysteria.cz naběhnou stranky nové.... kde mám chybu? dík za odpovědi
faq.webzdarma.cz
našel jsem tohle: http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?7 to my ale opravdu nepomohlo rozeslal jsem tu adresu všem známím po icq a všichni maji stejný problém s www nečtený jako by starý index.htm bez www načtený nový index.html je možné že je to rychlostí serveru webzdarma?
neni to mozny. proste jak neco nahrajes, je to okamzite dostupny. pokud nejakej soubor prepises, je okamzite dostupna ta nova verze, protoze ta stara uz na serveru proste neni. takze dva indexy nemas, dycky existuje presne jeden, kterej se vzdycky odesila. je ale mozny, ze stary stranky jsou ulozeny nekde mezi wz a kamarady po ceste, nebo je maji kamaradi v cache. tenhle problem uz tu mockrat byl a nepamatuju, ze by se to casem nevyresilo "samo" vyprsenim tech cachi