Obrázky z databáze

Zdravím,
mám vytvořenou mysql databázy v níž mám uloženy obrázky jako blob. Ať se snažím jak se snažím nejdou mi zobrazit. V připojení k databázi problém není. Poslední pokus co jsem zkoušel bylo udělat to následovně přes řetězec:

while ($row = mysql_fetch_array ($result))
{ echo ($row[0]."</br>");

$im=imagecreatefromstring($row[1]);
if ($im !== false)
{
header('Content-Type: image/jpeg');
imagejpeg($im);
}
else {
echo ("chyba se vloudila");
}

row 0 je tu jen jako prvni sloupec tabulky. Co mě nejvíce udivuje je to že mě to nehází žádnou chybu jen to místo očekávaného výsledku vyhodí url adresu stranek nic víc. Nevíte kde dělám chybu ? Dik
ja bych to zkusil bez toho imagecreatefromstring();, jenom poslat hlavicku a za tim rovnou ty data z toho blobu
Tak rada dobrá chybu to nevyhodilo, ale opět jediný zoobrazený text je url stranky. Pche sem zoufalý dělám obrázky v mysql poprvé.
ja s blobem teda moc zkusenosti nemam, ale kdysi jednou jsem to pouzil, a to asi nejak takhle, treba ti to pomuze:
ulozeni:
$nahrany_jmeno = $_FILES["soubor"]["tmp_name"];
$data = file_get_contents($nahrany_jmeno);
$data = addslashes($data); // osetri lomitka
$db_vysl = mysql_query("insert into tabulka (neco, data) values('$neco', '$data')") or die("Chyba při vkládání dokumentu: ".mysql_error());

vytazeni z db (ja to teda nezobrazoval ale stahoval):
$db_vysl = mysql_query("select * from tabulka where id='$id'") or die("Nelze vybrat soubor z databaze: ".mysql_error());
$db_radek = mysql_fetch_array($db_vysl);
$filename = $db_radek["puv_soubor"];
$data = $db_radek["data"];
header("Content-Description: File Transfer");
header("Content-Type: application/force-download");
header("Content-Disposition: attachment; filename=\"$filename\"");
echo($data);
exit;

je potreba davat pozor na addslashes a stripslashes a get_magic_quotes_gpc();