Kódování reklamy

Nešlo by nějak vyřešit kódování textových reklam? Mam stránku kódovanou v UTF-8 a v reklamě mam � místo diakritických znamének.
Reklama se správně zobrazuje jenom v IE - Opera i FF kódování nezvládnou.
Mám ten samý problém. Některé textové reklamy se mi robrazují špatně kódované. Není to ale způsobeno, tím, že bych měl kódování UTF-8.

Reklamy se na stránky vkládají pomocí tagu iframe. Chyba v kódování se projeví, pokud se do iframe načte neúplná stránka (nemá část header, tutíž ani tag meta s definovaným kódováním). Těžko říct zda za tuto chybu (neúplné stránky s reklamami) může Webzdarma, nebo někdo jiný, kdo si reklamu platí...

Mnohem víc mě ale štve, jakým způsobem Wezdarma do stránek reklamu vkládá. Nějaký ten JavaScript a iframe bych na svých stránkách snesl, ale zápis <div align="center" ... je XHTML 1.1 Strict nevalidní! Což mohou lidé, neznající praktiky WZ považovat za chybu autora...
Karry: tak pouzivej xhtml verzi reklamy, ne? http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html
Moc dík. Když jsem to nenašel v adminu, tak jsem myslel, že reklama validně vkládat nejde... Ona jedna chyba ve validátoru není tragická, nevypadá to ale moc elegantně:)