zrušen účet, hledání důvodu

zdravím,
psal jsem to sem včera ale zdá se že to tu není..hmm...no v každém přápadě znovu se ptám jestli někdo neví:
zhruba v průběhu minulého týdne mi byl zrušen účet, dá se zjistit proč?
a k tomu bych se tedy ještě připtal, proč asi byl smazán můj včeřejší dotaz na to samé, jestli někdo tuší
díky,
Aleš
Bohuzel se to neda zjistit. Jediny kdo to vi je administrator. Takze bych kontaktoval podporu.

Duvod proc byl prispevek zrejme smazan, je ten, ze my bezni uzivatele nevime proc byl tvuj web smazan. Proto tento thread nema zadnou uzitnou hodnotu pro ostatni lidi.
Mně se stalo zcela to samé. Psal jsem na podporu, tak jsem na to opravdu zvědavý... A taky jsem dost nasranej. :-(
No zapomnel jsem dodat, ze nekdy i podpora nepomuze. Myslim si, ze se ani nevedou zaznamy prohresku. Je tu tolik lidi co porusuji podminky, ze nema cenu neco zaznamenavat. To by pak nemeli cas na udrzbu serveru ;)

Jednoduse receno web se smaze a tim to konci. Takze se na to radeji vykaslete.
"Jednoduse receno web se smaze a tim to konci."

Ještě bych dodal: vytáhnu zálohu, přesvědčím se, že opravdu neporušuje pravidla, nahraji na server a jedu dál.
takze asi tak, ak ti zrusili ucet (zmazany, mozes znovu si ho registrovat...) tak bud preto ze porusujes neco co je v pravidlach, ak ti ho zrusili, mal by ti dojst mail s oznamenim o zmazani webu a aj s dvovodom preco bol zmazany (napr. warez) , takze asi tak :)
Nejen, že jsem pravidla neporušoval, ale ani mi nikdo nenapsal důvod, resp. příčinu... Tak nevím; ale na webzdarma se totiž patří vysrat, tak je to...
Nejsi sám , komu se to smazalo bez udání důvodu. Psal jsem na podporu - odpověď žádná .
Nevím o tom , že bych porušoval pravidla .
ne
maily nechodí, důvod se neudává...přičemž mi nepřijde složité udělat algoritmus který by ty maily odesílal...a když mají čas na prolízání webů a hledání porušení pravidel, nemělo yb být těžké poslat mail, předvyplněný, do kterého jen dopíšou "warez"...kdybych měl na ftpku mp3ky, někdo by si je pouštěl, aby si poslechl, že to opravdu je něajaká písnička, a ne jen záznam novoročního přípitku mojeho strejdy, který sem si nahrál a grabnul do mp3?
takže když si někdo takový tu mp3 poslechne, pak je neschopen odkliknout poslání jednoho mailu?

sledují tohle forum nějací páni od podpory?

myslím že kdyby odpověděli(a jestli odpověděli již jindy, v některém ze starších for na tohle tema "zrušený účet, neudání důvodu", jakých je tu docela dost, tak se omlouvám)jak že probíhá ono prohledávání a vyhledávání škodlivého obsahu, zdali se maily s oznámením posílají, nebo se jen tak odpasu kliká na tlačítko "smazat", určitě by tím uklidnili plno naštvaných lidí

a je jedno jestli má vše zazálohované a vrátit se do původního stavu je otázka minut...bylo by fakt milé, kdyby důvod mazání účtu udali...
Autor: zbi (pskoprivnice.unas.cz)
Datum: 02. 08. 2006 15:04
"Jednoduse receno web se smaze a tim to konci."
Ještě bych dodal: vytáhnu zálohu, přesvědčím se, že opravdu neporušuje pravidla, nahraji na server a jedu dál.


OK, a data do databázové tabulky importuješ jak ? To, co fungovalo ještě nedávno, tak nyní:

SQL-dotaz:
LOAD DATA INFILE '/tmp/PMA_convert_fileBHez0l' INTO TABLE `test` FIELDS TERMINATED BY ';' ENCLOSED BY '"' ESCAPED BY '\\' LINES TERMINATED BY '\n'

MySQL hlásí:
#13 - Can't get stat of '/tmp/PMA_convert_fileBHez0l' (Errcode: 2)