stojí to tu za nic.... problém s přístupem atd.

proč tu máte jen 50MB? (třeba http://ic.cz má 250MB) a máte tak nespolihlivý FTP? to je samý closing conrol conection.., nebo že když se tam připojim víckrát za sebou tak se tam nedostanu? proč mam najednou zrušeno focy.wz.cz ? je to hrůůůůza
50MB - takto to stanovili provozovatelé. Tato informace je veřejně dostupná PŘEDEM a každý se může rozhodnout, zda bude hostovat tady nebo jinde.

FTP - nemám s ním problém, funguje v pohodě

zrušeno focy.wz.cz - zkontroluj si, zda jsi neporušil pravidla WZ. Pro nic za nic se stránky nemažou.

je to hrůůůůza - nic ti nebrání hostovat kdekoli jinde
jj. nic ti nebrani jit nekam jinam, treba na ic.cz.
Mne vse funguje bez problemu a s mistem nemam problemy.
nejdřív mi někdo změnil heslo..... než jsem to vyřešil s podporou WZ, uběhly dva měsíce....potom mi to někdo znova hacknul tak sem šel k IC, daleko lepší hosting, tady je to na nic..... maj tam aspon spolehlivý a dobře zabezpečený FTP
>>maj tam aspon spolehlivý a dobře zabezpečený FTP
http://www.webzdarma.cz/pp.html?3#3

mmch, 50MB je imho pro drtivou vetsinu zdejsich webu dostatecna kapacita...
Ted se mi neco mate, jestli se na IC nedaji nahodou nahravat max. 2 MB soubory, ale to je jedno, abych nekecal. KAzdopadne nechapu, proc se "otevrenou krvacejici" ranou zas.. zatentovavas techcickou podporu wz, kdyz to stejne tak muzes treba zavolat z okna na ulici.. Pro tebe to vyjde nastejno a nas od toho usetris ;-)
<HTML>Jako sorry ale dostupnost 99.847% podle nezavislych mereni je myslim solidni. Ted to je 99,372% ale to je ovlivneny tema zmenama MySQL serveru</HTML>
50 mb bohate stací inak by to mohlo byt celkom dobré skladiste dát keby to bolo viac niekedy sa to celkom lahko stane ze vyhodíte obrázok zo stránky a zabudnete ho maznút na servery ved naco tu sa nestratí :) ale potom sa netreba cudovat ked sa toho nazbiera viac a kapacita 50mb zrazu nestací. Inak ja som na výsost spokojný na mojom domovskom servery je prevadzkovatelom siete poskytovaná kapacita 5mb no tak som tu spokojný vsak je to zadarmo ak by som mal íst dade inde tak len kvoli tomu aby som mal vlastnú doménu ale to by som mohol zostat celkom kludne aj tu a zaplatit si za to tu a spravia mi to v pohode za peniaze dostanes samozrejme viac. Good luck
Na normální webovku je 50Mb až moc podle mě to stačí bohatě ještě se mi sem budou vejít starý screeny z KO a moje mixy. Ftp je v pohodě spíš bych řek že máš na ho... ftp klienta doporučuju ti stáhnout jinýho. Jinak jestli se ti tu nelíbí můžeš jít! Nám z toho srdce nepukne :-D