Reklama

Mám takový problém. Reklama na mých stránkách je trochu blbě umístěná. dočetl jsem se, že si ji můžu umístit kam chci pomocí <!--WZ-REKLAMA-1.0--> Tak jsem to vyzkoušel, ale bez uspěchu. Poradí te mi někdo prosím?
Vy v Habartově skáčete přes švichadlo?
Musíš, ale napsat jak si to umístění představuješ. Používáš rámy a tal musí být reklama umístěna v nějakém souboru, který se načítá do rámu.Tedy kromě značky musíš ještě použít návod začínající na: Trochu složitější situace nastává v případě, když úvodní stránka obsahuje definici rámců... ze stránky:http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html
NEpochopil jsem tu tvoji narážku. Nevidim nic špatnýho na tom, když je skupina lidí a stará se o děti. Díki nám se ty děti nedostali do špatného kolektivu. A věř mi, že kdyby nebylo nás, tak ty děti by začali fetovat. V Habartově je totiž hodně romského obyvatelstva, hodně výtržností a feťáků. Takže se prosimtě nenavážej do naší skupiny díki. ale ted zpátky k tý reklamě. To co si mi psal o reklamě jsem věděl taky. Ten problém jsem už vyřešil. Ale stejně ti děkuju za snahu mi pomoct.
My u nás skáčeme přes švihadlo. My tedy šviháme a prošviháváme, vy švicháte. Doufám, že teď už tu narážku chápeš. Asi nějaký místní dialekt, že?
Aha, už to chápu. Promin. Já myslel, že máš nějakou narážku na naší skupinu. Hodně lidí se naší skupině směje, ale já vím, že děláme správnou věc.
To byl jen pokus o takový konverzační vtípek. Podle reakce to musí asi kruté, držím palce