problém s MYSQL

když se na své stránky www.krusnehory.webz.cz přihlásím poprvé , není žádný problém, při následném přihlášení se mi ale nad titulním obrázkem objeví hláška "Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /3w/webz.cz/k/krusnehory/myweb.php on line 54"
poradí nějaké dobračisko, co s tím?
martin chomutov
MySQL chyba pripojenia na server alebo nejaká interná chyba servera co by som vylúcil ale mohla by nastat mohlo by íst o tento problém argument je nie platný (valid) MySQL je to hláska ktorá vás upozornuje na to ze nieco nie je zrejme v poriadku.
Good Luck
Od toho výpadku minulý týden mě nejde vůbec moje forum na této adrese: www.forum-pussynka.mysteria.cz
Píše to toto:
phpBB : Critical Error

Error creating new session

DEBUG MODE

SQL Error : 1016 Can't open file: 'phpbb_sessions.MYI' (errno: 144)

INSERT INTO phpbb_sessions (session_id, session_user_id, session_start, session_time, session_ip, session_page, session_logged_in) VALUES ('288f635a9d2cb5fa1f15644527e7a01a', 2, 1153218801, 1153218801, 'd5dcd1e7', 0, 1)

Line : 170
File : sessions.php
Ráda bych věděla, zda-li to obnovíte a nebo si mám zřídit nové forum u konkurence. Myslím, že toto forum má velkou návštěvnost a byla by to škoda. Doufám, že se dočkám nějaké odpovědi, neboť na e-mail jsem jí nedostala.
Děkuji
Server je urcite pretazený treba len trpezlivost ani sa necudujem pri tolkom náraste uzívatelov webu ze nestíhajú odpovedat.
Good luck