Total Comanndet - prosím poraďte

Když se chci přihlásit na total comannder dám připojit ,ale hned po té mi to napíše Hostitelský počítač nebyl nalezen! nevíte co s tím je mooc mi na to záleží předem děkuju za odpovědi Lenka
nejspíš máš špatně vyplněno položku Hostitel, má tam být vs-lusynka.xf.cz
né přesně tak to tam mám ,ale nejde to....:-((
možná za to můžou momentální výpadky, já se v tuhle chvíli na FTP taky nemůžu připojit
V relaci musíš mít název svojí stránky např:svoji domenu.wz.cz. A v hostitelském počítači musíš mít:ftp.svoji doménu.wz.cz.Místní adresář si mužeš dát kde máš uloženou publikaci, nebo něco inčího.A zaškrkni políčko použít pasivní režim přenosu(jako WWW broser).
>> V relaci musíš mít název svojí stránky např:svoji domenu.wz.cz. A v hostitelském počítači musíš mít:ftp.svoji doménu.wz.cz
to je pekna blbost. do "relace" si muzes napsat uplne co chces. a v hostitelskem pocitaci musis mit nazev svoji domeny ve tvaru tvoje_adresa.domena_wz.cz a nesmi pred tim byt ani ftp. ani www. ani neco_jinyho.
Podla mna chyba je v obcasných výpadkoch webu treba len trpezlivost alebo potom zriadit si vlastnú doménu ;) a je po (problémoch) relatívne.
Good Luck
tonik ma pravdu
No ta dresa zadat ju tam správne moze riadne zatopit próblemov inak ako je to s timi vypadkami webu? vyzera to zo uz je to stabilizovane dufam ze nam to tu vydrzi co najdlhsie slapat bez problemov.
Myslel som adresu :) Mala chybicka preklep
Good Luck