Výpadky na webzdarma...

Zajímalo by mě kde se dozvím, proč nefunguje a co zapříčinilo výpadky webzdarma 10.7.2006, a o den nebo dva předtím?
Němelo by se o tom psát na úvodní stránce?
Dík Jarda
Débrý den, mám stejnou otázku, proč byl včera tj. 10.7. celý den výpadek MySQL serveru a proč se mi dneska nechtějí zobrazit mé stránky a to ani pro administraci? (i když přes FTP a Total commander se tam dostanu) Moc dík za odpověď.
Honza
to by mě taky zajímalo... teď to funguje tak nějak na dobrý slovo - někdy jo, někdy ne. i to MySQL občas projde (podařilo se mi poslat jeden příspěvek na vzkazník a i jeden spam přišel), ale phpMyAdmin věčně hlásí too many connections
No už to zase nejede, akorát ráno jsem stačil zazálohovat databázy a pak byl konec. Nikdo nic neřekne. To je neuvěřitelný....
Nefunguje vůbec nic! A nikde nikdo neraguje! Dokonce ani registrace nejde, a včera vůbec! Halóóóóó, kdo to tu spravuje?
no ja mam taky isty problem, MySQL uz nebezi par dni, asi 2-3, a nikto si to ani nevsimol. najprv som si myslel ze spadol nazory.cz server ale ako vidim tak to mate i s inymi domenami... takze je to cely WZ vypadok...
hm zaujimave, zrazu mi bezi web, a potom zase napise MySQL too connections... zeby pretazeny server?
Njspíš byl hosting přetíženej. Ani bych se nedivila. Btw: Vše už je mne ok. Díky :)
No tak to máte dobrý, že jste někdo stihl zálohovat databázi... já se o to pokouším už od rána a pořád nic...jen se modlim, aby vše obnovili...
Nám zas nefunguje pošta, je to bordel.
Ahoj, mohl by me prosim nekdo rici, zda to znamena, ze jsem nyni o veskera data na mem webu kde byl redakcni system prisel? Nebo to administratori maji zazalohovane a obnovi nekdy normalni provoz?

diky za odpoved
<HTML>o žádná data jste nepřišli, jediné co jsme museli rozcházet ze záloh byla databáze uživatelů, která byla asi 6 hodin neaktuální, takže pokud jste si třeba měnili heslo během pondělního rána tak aktuální stav je z noci na pondělí</HTML>
Taky by mě zajímalo, proč nyní odezvy webu jsou citelně pomalejší než před zásahem.
1, Co způsobilo výpadek webů?
2, Porucha disku, řadiče, nebo DNS nebo co?
3, Kdy se vrátí stav do normálu?
4, Když jste obnovovali jen "databáze uživatelů", proč nešla úvodní stránka www.webzdarma.cz?


Zajímá mě to z hlediska informovanosti, co mám sdělit uživatelům.
Aspoň tam jste mohli informaci o příčině výpadku. Myslím že by stálo za to co nejdříve informovat o poruše, a předejít tím zbytečným dohadům a spekulacím, které mohou zapřičinit odliv vašich potencionálních klientů. Nejhorší je ne informovanost.
vcera mi nefungovaly me stranky, dival jsem se co zpusobilo vypadek mysql.webzdarma.cz a zjistil, ze vypadla cast serveru volny.cz, ktera sprostredkuje wz.cz

Zde je screenshot http://freez.wz.cz/sql.png (19 KB)
Napište prosím, v čem je problém a přestaňte mlžit.
Věřím, že jste nešťastní z tzn.lepičů kódu, kteří někde z netu získají aplikaci a aniž by ji chápali(nebo alespoň vhodně nakonfigurovali, ořízli), hodí ji na freehostingový server a průser je na světě.
No uz mi ti ide, ale ta rychlost je otrasna. Jednu stranku taha asi minutu.
A stále mlčí.
Mě by zajímalo kdy k tomu někdo zaujme nějaké stabovisko. protože už jsou to dva dny co se nemůžu dostat na fórum.
Sice je to free služba ale Webzdarma za reklamu která se zobrazuje inkasuje penízky tak myslím že by bylo i v jejich zájmu s tím konečně něco udělat.
<HTML>Pokud jste si nestačili všimnout, na indexu je toto

<strong>11.07.2006 - Omlouváme se za výpadky MySQL serveru a navazujících aplikací z posledních dní - zejména během pondělí. Zásadní funkčnost by v tuto chvíli měla být obnovena, pokud narazíte na nějaké menší problémy, prosíme o trpělivost. Díky za pochopení</strong></HTML>
......a když narazíme na větší problémy?!?!?
Asi jste si toho vzali moc.. posledni doubou wz nezna nic jineho nez vypadky
dlouhevlasy.unas.cz , dbase opet down! Predevcirem cely den, bude opet dnes cely den.........? snad ne...
<HTML>MySQL servery jsou stále příliš přetížené, ale mira to řeší. Chce to trpělivost, není to nic snadného. Řvaním nic nevyřešíte.</HTML>
mý fórum mi taky pořád vypadává, posledním týdnem je to fakt nesnesitelný a dost mě to sere... admini se ale určitě snaží, tak držme palce :)
A co muzem delat jineho nez rvat... kdyz nam z jednoho tydne chodi stranky tam maximalne hodinu dve denne