<b>hw upgrade &amp; kratky vypadek dnes vecer</b>

<HTML>.... kolem 22h dnes vecer muzete ocekavat cca pulhodinovy az hodinovy vypadek obou serveru (postupne) .... duvodem je planovany upgrade serveru

diky za pochopeni</HTML>
Co bude novýho?
<flame>
ale, to vis, mira si konecne koupil LCD a tak bude parit CSko pres wine na vetsim monitoru
</flame>
mam osobni nicim nepodlozeny typ na disky/radic
<HTML>jkt: zasah :-)
jak ty to jen delas

pribyde 5*disku, jeden radic a s tim i nejaka ta pamet</HTML>
sniffing v nixu, analyzuji pravidelne kazdy connect z domeny cekit.cz prip. anoweb.cz do jakehokoli pocitacoveho obchodu. a mas napichlej telefon ;-)

ba ne, ale co jinyho by to mohlo bejt - kdyz be se menil celej hw, tak uz to budes mit rozchozeny a jenom vymenis skatule (hahaha, vim, jsem idealista ;-) ), na pridani pameti asi nepotrebujes hodinu. zmena sitovky je taky skoro hned, takze se pravdepodobne neco pridava, a to budou disky. mno, proste jsem se nahodou trefil, no. rikejte mi sherlock holmes ;-)
Jak velkých disků a kolik si za to dal, M? :)
Vyděsilo mě to k smrti. Už sem tam bědoval jak lempl. Možná by to příště bylo lepší napsat do sekce PODPORA, protože tam jdou lidi hned jako prvník, když se něco posere, tak by se možná ušetřilo spousta zbytečností. Hlavně že je všechno v pohodě.
<HTML>moc se to nepovedlo, takze v patek rano (kolem 8h) bude nejspis dalsi pokus :-(

jeste to pak hodim na viditelnejsi misto</HTML>
To je pravda, že se to nepovedlo. Nevím jestli to je tím ale každou chvíli server nejede.
Přeji hodně štěstí.
<HTML>rikam to porad dokola: moc neprovokujte, zejmena ne ti, kteri nesplnujete podminky zobrazeni reklamy :-)

dnes to ale fakt blblo, odpoledne tam bylo nekolik vypadku nekde smerem do NIXu - viz statistiky na www.nix.cz</HTML>
copa, ze bych to byl zakriknul :-)?