jiné zobrazení stránky IE - Mozzila.....proč?

Hodně by mě zajímalo,z jakého důvodukdyž jsem si poslal upravenou úvodní stránku na www.stek.xz.cz ,tak při načtení stránky Mozzilou,kterou standartně používám,tak zádná změna....to je divné.Stránku jsem si tedy pro kontrolu prohlédl jen v počítači,i zdrojový kód,.....tam už tam změna byla,ale po nahrátí na server...nic......tak jsem vyzkoušel prohlédnout web pomocí IE a ejhle už totam bylo jenomže zobtazení jaksi neodpovídá skutečnosti.....jiný font..posunuté texty.....hmmmmm...v čem to asi tak tví........díky..;)

jinak..momentálně to dělám pod WIN 2000-----služební noťas,no ;)
a) V pripade mozilly jde zrejme o cache prohlizece. http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?2

b) Pekny zdrojovy kod. Ani jsem se to nezkousel zkoumat. Moje doporuceni je udelat stranku znovu a poradne.

c) WIN2000 s tim nic nema spolecneho.
díkec,tak se se schválně díval až ted...a najednou už to všechno je pěkně,tak jak má být..a to uplynulo nejakých prá hodin...a nic jsem neměnil,neuploudoval znovu soubory,nic...no mozna opravdu ta Mozzila......;)
Je to vážně pěkný, každej nějak začínal... K čemu prosím slouží např.

<br>
                   
                   
   
<br>

Já bych to typnul na to, že někdo ťuká v editoru do mezery a až ho to omrzí, tak dá enter...
Jsem zapomněl malou úpravu, takže ještě jednou, ať je to vidět...

<br>
&*nbsp; &*nbsp; &*nbsp; &*nbsp;
&*nbsp; &*nbsp; &*nbsp; &*nbsp; &*nbsp; &*nbsp;
&*nbsp; &*nbsp; &*nbsp; &*nbsp;
&*nbsp; &*nbsp; &*nbsp; &*nbsp; &*nbsp; &*nbsp;
<br>
no jestli je tam hodně mezer:)....tak tak jsem dělal to podtržení odkazů :D..
nevím proč,ale při stisku mezerníku,když je kurzor u odkazu,tak se podtržení textu genreruje dále....tím sem(náhodou:))docílil toho,že si kterýkolikv odkaz mohu podthnout libovolně dlouhou linkou;)......určíte to jde jinak,ale zatím sem se potom ani nepídil,jak a kde...to hle me celkem vzhovuje...;)...no jo dělám v tom teprve...asi 3dny...;)
No tam bych to ještě pochopil, ale máš tam místa, kde je jen hromada mezer mezi dvěma br (t.j. zalomením řádku), t.j. zbytečně zabírají místo. Za půl roku se budeš držet za hlavu, cos to vyráběl, ale to se spraví... Chtělo by to trošku nastudovat html, otevřít to v obyčejným poznámkovým bloku a vyčistit. Troufnu si říct, že potom zbyde čtvrtina kódu při stejné funkci....
Hmmm,tak to schválně zkusím,ale nevím do zdrojáku se zas tak moc nedívám.......dělám vše v NVU a tak ani není moc potřeba se dívat,co že to generuje za paskvily a zbytečnosti.....no ale,je paravda s tím místem...to asi má neco do sebe.;)