problémy se stránkami ve wordu

Vytvořila jsem stránky we wordu, uložila na webuzdarma. Jenže některé stránky mi vůbec nejedou, a u takových, které se načtou zase nejedou obrázky. Stránky jsou obsahově poměrně malé, takže ve velikosti nevidím problém. Pokoušela jsem se to nahrát i přes commander. Prosím, jestli někdo ví, jak na to, napište:-)) please
napřed musí být jedna z nich pojmenovaná index.htm a musí být na webu všechno - tj. i ty obrázky, které se neukazují (nejspíš budou na disku v adresáři index_soubory)
A pozor na háčky, čárky a velký/malý písmena v názvech obrázků a odkazů. Jinak to blbne. A co se týká wordu, je lepší tu uloženou stránku jako html znovu otevřít v počítači např. v průzkumníku a opět ji uložit někam jinam jako html a to teprve uploadovaT. On pan word občas dělá absolutní cesty k obrázkům a to pak po uploadu samozřejmě nejede....
nejlepsi je delat stranky v necem, co je k tomu urceny, coz word teda rozhodne neni
doporučuju se naučit html kódy, je to mnohem lepší než nějakej word. V případě že se html nechceš učit tak lepší než word je front page ale i tak to nemá na html
Když už to musí být ve Wordu tak to alespoň ulož jako:Webová stránka, zjednodušený formát
Obrázky, které se nezobrazují na stránce http://garfie.wz.cz/Garfie.htm mají být načítány z adresáře Garfie_soubory - je ten adresář na webu a obsahuje požadované soubory?
Vždycky, když vidím, co ten word generuje za hrůzu, tak se držím za hlavu. Ale moje první stránky byla taky ve wordu, než jsem se trochu naučil html. Máš v názvech velký písmena, mezery viz Uvodni%20stranka_soubory , budeš v tom mít brzo zmatek...
neeeeeeeee, prosim, word neeeeee!
hele lidi, nechcete si trochu ujasnit pojmy?

Webové stránky jsou v HTML. (Ne všechny, ale to ponechme stranou.) Otázka je, JAK jste ten HTML kód vytvořili; někdo přímo píše kód, tj. vypisuje tagy; někdo sestavení HTML nechává na editoru (FrontPage a teoreticky i ten Word).

I tohle je zjednodušený, a já jsem asi detailista, ale tvrzení "lepší než word je front page ale i tak to nemá na html" mi připadá tak zmatená, že mi to prostě nedalo. ;-)
Díky všem, kteří mi poradili! Jsou to moje první stránky, a protože mám na to málo času, jsem zvolila word. Časem se určitě dostanu k lepším způsobům (než tvořit ve wordu) :-)) A na svých stránkách doplním některé nedostatky. Opravdu moc vám děkuji! :-)
byt tebou, tak nejdriv ze vseho prestanu pouzivat word pro tvorbu webovych stranek. co takhle zkusit aspon frontpage nebo treba nvu? http://www.czilla.cz/produkty/nvu/

mimo tema: jak jsem tak koukal na screenshoty nvu, pripane mi lehci se naucit html a css a rovnou busit kod, nez se ucit pouzivat ty wysiwyg editory
Mimochodem, pokud píšete kód ručně, tak je dobrý ho projet např. validator.w3.org , ani ne tak kvůli validitě, ale kvůli obecným chybám, který způsobí třeba to, že v IE to jede v pohodě a Firefox nebo Opera to zobrazí chybně...
ZdenekHQ:
>kvůli obecným chybám, který způsobí třeba to, že v IE to jede v pohodě a Firefox nebo Opera to zobrazí chybně...

:) spis ze Firefox a Opera to zobrazi spravne, a IE chybne, nemyslis?
To už jsme probírali, je to otázka přístupu. Někdo chápe
"správně" = "tak jak chci"
jiný to chápe
"správně" = "přesně podle specifikací jazyka".

;)
"Pocitac nikdy nedela to, co chcete. Pouze to, co mu prikazete."