Začátečník-přechod z localhostu na wz

Dobrý den, mám prográmek v php, který mi na localhostu funguje.
Načte databazi, kterou spravuji phpadmin.
Provedl jsem toto:
1-přenesl databazi pomoci "dump" na server mysql.webzdarma.cz
2-změnil přihlašovací údaje /server,uživatel,heslo/
3-změnil v programu název databaze na přidělenou od wz

po spuštění scriptu a pokusu o načteni se k databázi připojím/ošetřeno chybovým hlášením, které neproběhne/
vypíše se hlavička tabulky, ale při mysql_fetch_row($data)
mi to vypíše:
Warning: mysql_fetch_row(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /3w/czechian.net/a/autoplus/e-shop/eshop.php on line 75
myslím,že to nenačetlo nic do $data,protože když jsem změnil název tabulky na neexistující napsalo to na locale to samé.
Otázka: musí být např. v příkladu SELECT * FROM 1a WHERE=...../kde 1a je název tabulky jiná syntaxe, cesta k tabulce?
Děkuji a prosím o shovívavost/jsem starší samouk/ a ve foru jsem četl několik mnoho hodin, ale nepomohlo to.
"supplied argument is not a valid MySQL result resource"

Chyba je v samotném kódu. Příkaz mysql_fetch_row($data) v proměnné $data nedostane typ resource = v7stup z SQL dotazu.

Hledal bych problém v předchozím mysql_query (pravděpodobně skončil chybou) a nechal si vypsat chybu nějak takto:

$data = mysql_query($query) or die (mysql_error());

Případně se podíval na $query a tento dotaz spustil v phpMyAdmin.
Děkuji strašně moc za rychlou odpověď.
Jak jsem psal zarazilo mě, že to u mne na localhostu funguje mám tam asi toto/bez nějakých omáček/.
$sql="SELECT ID,obj,Nazev1,Nazev2,Sko,Fav,Fel,Fab,Oct,Troska,AVIA,Popis,Cena,CenaVC,Skup,Podsk,OBR FROM 1A ORDER BY Podsk";
$dbdata=mysql($databaze,$sql);
if(!$dbdata){
$chyba==mysql_errno().": ".mysql_error();
echo("<br><font color=\"red\"><b>$chyba</b></font><br>");
}
echo("<table border=1>\n");
echo("<tr><th>Obj.č</th><th>Nazev1</th><th>Nazev2</th><FONT SIZE=1><th>Sko</th>
<th>Fav</th><th>Fel</th><th>Fab</th><th>Oct</th><th>03</th><th>Avia</th></FONT><BR>
<th>Popis</th><th>Cena</th><th>.</th><tr>\n");
while($data=mysql_fetch_row($dbdata)){//na tomto řádku to hlásí chybu
echo("<tr>\n");
//echo("<td>$data[0]</td>");
echo("<td>$data[1]</td>");
echo("<td>$data[2]</td>");
echo("<td>$data[3]</td>");
echo("<td>$data[4]</td>");
echo("<td>$data[5]</td>");
echo("<td>$data[6]</td>");
echo("<td>$data[7]</td>");
echo("<td>$data[8]</td>");
echo("<td>$data[9]</td>");
echo("<td>$data[10]</td>");
echo("<td>$data[11]</td>");
echo("<td>$data[12]</td>");
//echo("<td>$data[13]</td>");
//echo("<td>$data[14]</td>");
//echo("<td>$data[15]</td>");
echo("<align=right><td>$data[16]</td>");
echo("<td>$data[17]</td>");
echo("<td>");
// posle id zbozi na kterem jsem
echo("<a href=\"$php_self?pridej=$data[0]\">
přidej</a>$nbsp;");
//echo("<a href=\"$php_self?oprava=$data[0]\">oprav</a>");
echo("</td>");
echo("</tr>");
}
echo("</table>\n");
.....
No asi to zredukuji na pár řádků a dva tři příkazy a bude se to hledat líp.
$sql="SELECT ID,obj,Nazev1,Nazev2,Sko,Fav,Fel,Fab,Oct,Troska,AVIA,Popis,Cena,CenaVC,Skup,Podsk,OBR FROM 1A ORDER BY Podsk";

Toto bych prohnal phpMyAdminem. Je dost možné, že je tam překlep v některém sloupci (třeba velká písmena). Ono vůbec není dobré pojmenovávat sloupce v db kombinací velkých a malých písmen.

Zkusil bych toto:

$sql="SELECT * FROM 1A ORDER BY Podsk";

Tabulka se jmenuje 1A s velkým A? I u názvů tabulek bych raději používal jen malá písmena.
Ještě rada. Místo mysql_fetch_row bych raději používat mysql_fetch_array.

Místo číselného pole $data[0] dostanu asociativní pole $data['Nazev1']. To číselné pole je zrádné a člověk nikdy neví, co má v kterém indexu třeba když později změní strukturu tabulky (vymaže některý sloupec s přidá jiný).
Děkuji.
Zkusil jsem jednoduchy příklad kde jsem načetl do pole jen jeden řádek ...where ID=1
a vypsal data jen bez cyklu while
a v pohodě.
Po přidání while s tim, že až se vrátí false při pruchodu na konec tak stejná chyba.
TAKŽE:
budu se řídit všemi radami a zkusim to znovu s mysql_fetch_array.
Děkuji moc
if(!$dbdata){
$chyba==mysql_errno().": ".mysql_error();
echo("<br><font color=\"red\"><b>$chyba</b></font><br>");
}

tam by melo byt asi = misto == ne?
Jsem tu nová a s programováním nemám skoro žádné zkušenosti.Zkoušela jsem si tady napsat text zeleným písmem,ale zobrazuje se mi to stále písmem černým a ještě k tomu s fontem.Je to chyba systému,nebo dělám něco špatně?
E.K: zaloz si vlastni tema. a poloz otazku tak, aby se na ni dalo odpovedet: rekni co a jak delas, co to ma delat, co to dela a nedela, ukaz to...