hromadný mail

Ahoj,
snažím se vytvořit funkci, která odešle všem registrovaným příjemcům upozornění, že proběhla změna na webu (konkrétně přidání nového pozvání na akci).

Mám ve stringu uloženy adresy ve tvaru:
$maily="mail1@neco.cz, mail2@neco.cz";

a volal jsem funkci mail:
mail($maily, "Nova akce", "Pridana nova akce! Mrkni na web");

Ale maily se nerozešlou...

Nevíte někdo, v čem může být problém? Registrovaných příjemců je jen 10, takže omezení kapacity funkce mail to nebude.

Zkoušel jsem i tvar: $maily="Honza <mail1@neco.cz>, Petr <mail2@neco.cz>";

Pomozte mi prosím! Předem díky!
mail1@neco.cz, mail2@neco.cz je imho spravne.
spis se podivej, proc to neodeslo, vratilo to nejakou hlasku? Nebo to jenom neodeslo?
Nevim, ceho se chytit.. nakonci nesmi byt ", nic", @ nesmi byt odescapovany (\@) atd atd... poradne se podivej, co do toho mail() leze a hlavne, co vrati...
Hlášku to nevrátilo, jen to neodešlo. V mailové schránce webzdarma mi pak přijde vždycky mail s předmětem: Undelivered Mail Returned to Sender od odesílatele: Mail Delivery System, ale nejde to otevřít...
Na konci čárku nemám.

Zkoušel jsem zadat víc mailů ručně, přímo do zdrojáku, to funguje, i když je vypíšu do proměnné a tu pak vložím do funkce mail.

Takže problém je opravdu ve výstupu ze souboru, kde jsou maily uloženy. Jenže ten když si nechám vypsat, tak se zdá zcela OK...

S tím zaescapovaným @ - když ho vypíšu pomocí echo("\@"); tak bude normální „@", takže ve vypsaným výstupu nepoznám, jak vypadal originálně, že jo? V tom případě musím tu proměnnou, kde mám uložený výstup souboru s maily, dostat do původního tvaru bez „\". Pokud je moje úvaha správná - jak to udělat?