Reklama

Ja som si dal na moje stranky nastavit reklamu iba na ovodnu stranku hore...ale s prekvapením som zistil ze tu reklamu mam na kazdej sranke 3 krat a to dva krat hore a raz aj dole.....co s tym?
Nahráls po změně nastavení všechny soubory znovu?
A jinak - jestli chceš mít reklamu na úvodní straně nahoře, tak porušuješ podmínky - na úvodní straně s reklamou nesmí být automatické přesměrování. A to ty tam máš. Tak bacha na to.
to akoze mam nahrat vsetky stranky odznovu?LOL sa s tym webom hram tak pekne 3 tyzdne a to mam vsetko odznovu spravit?
Mám stejný rpoblém až na to, že jsem si umístila reklamu na úvodní stránku a vymazala jí z ostatních, ale zobrazuje se mi v každém rámu i v každé html struktuře znova dole jak to mám odstranit, v nastavení na wz jsem si dala jako umístění reklamy tu úvodní stránku a vymazala reklamu ze všech ostatních ale stejně se tam zobrazuje.
2Variuss: používáš include? Pokud jsi měl předtím nastaveno Dole, tak se ti reklama vložila do všech souborů, i těch, co se includují. A té reklamy se v nich zbavíš jen tím, že ty soubory nahraješ na web znovu - bez reklamy, která se tam při nastavení Nahoře již znova nevloží. Proto se to musí nahrát znovu. Ale nevím, co s tím máš za problém, to je přes ftp přeci za minutu hotový.

2soptik: pokud jde o rattus.unas.cz, tak já vidím reklamu jen na úvodní straně, jinde ne.
Pro Soptíka - pokud jsi ty reklamy smazala, už na stránkách nejsou, ale třeba je máš uložený ještě ve vyrovnávací paměti tvého prohlížeče. Zkus (pokud máš Internet Explorer) reload pomocí Ctrl+F5, aby se natáhly rovnou znova ze serveru nebo smaž Temporary Internet Files. Pokud máš jinej prohlížeč, nastav si na chvíli Update Documents - Always (Opera)

Pro Variusse - můžeš je taky ručně smazat, jako to udělala Soptík. Myslím, že WZ reklamy ve zdrojáku krásně poznáš;)
Ahoj, priznam sa ze sa do compov moc nevyznam:( preto potrebujem helfnut... na mojich strankach mam nastavenu reklamu dole na kazdej stranke, ale teraz sa mi zobrazuje aj hore. Moja stranka je vlastne len dotaznik, ktory je trochu dlhsi - je tam pripadne nejake omedzenie, ze ked tu reklamu dole nie je priamo vidno,ze sa to samo hodi hore? mozem s tym nieco urobit? mozem to jednoducho vymazat? bolo by to v poriadku? dakujem:)
karamel: představuji si to tak, že pokud se má reklama vložit na stránku dolů tak program, který to dělá hledá ukončení tagu body (tedy </body>) a před tuto značku zapíše kód reklamy.Ve zdrojovém kódu se mi nepodařilo </body> najít a tak bych:

zkontroloval, že je v nastavení skutečně uvedeno, že reklama má být dole

vymazal bych oba kódy reklamy (eventuelně bych si kód schoval pro budoucí potřebu)

před ukončení tagu html, tedy před bych doplnil </body> a stránku nahrál na web

po načteni takto upravené stránky by měla být reklama dole
</html>
omlouvám se, chramstlo mi to </html>

před ukončení tagu html, tedy před </html>bych doplnil </body> a stránku nahrál na web
vidím, že tento problém je velmi častý ... já jsem včera nahral web a do dneška se mi - přes nastavení Nahoře, několikeré vymazání a znovu nahrání indexu atd. (chci mít jeden na úvodním indexu nahoře)- banner neobjevil. Nezná někdo důvod - nebo je třeba obrátit se na admina přímo ... aby nedošlo k likvidaci webu ...?
Zkoušel jsem to teď na doméně euweb.cz. Vkládání nyní funguje.Do prázdného souboru se jménem, které je uvedené v nastavení se vložila reklama.Takže bych to zase zkusil, nahrál bych soubor index.html na web a zkusil ho načíst.
Nevím, jestli to má nějakou souvislost s tímto dotazem - ale banner se nyní objevil ... Tak se zdá vše OK. Zdravím
Pro juj: ... to koukám, máš v tom prsty, nebo to je jenom náhoda. Já si před minutou otevřel veb a reklama se tam již nalézala ... co jsem psal předchozí poznámku, psal si asi i ty ... to je dobrý ... díky za zájem. A prohlédni si web a klidně napiš, jak se ti líbí ... To platí pro všechny
pro jirka: je to náhoda
4 Jirka: Dobrá rada - mrkni na svoje stránky v rozlišení 800x600 - chvíli mi dalo, než jsem to dolní menu našel. Sice máš hezký logo, ale na každý stránce mi přijde tak trochu zbytečný... Ale to je třeba jen můj názor...
pro WeMaN: Díky za radu ... dost jsem se zapotil, aby to šlo stejně v IE i ve FF a trochu jsem tohle rozlišení podcenil. A co se týče placek: každá část(galerie) má svoji modifikaci. Vysvětlení je prosté. jsem grafik a hračička a zkrátka jsem se při tom vyřádil ... Jestli je to moc bůhsuď, myslím, že mají svoji logiku a mě to moc bavilo ... Dík za zájem a jestli jsi programátor, mrkni do Obrazy- Mikrosvět: je to opravdu zajímavé ... Zdravím
A nevíte, jak udělat, aby byla reklama VALIDNÍ v XHTML 1.1? ..... Velice tam překáží <div align="center"> - a ať to přepisuju, jak to přepisuju, vždy se to nahradí tímto původním! ..... thx za odpověď!
2PaulBulva: http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=1&i=26910&t=26830
Já mám zase opačný problém... Reklamu jsem si nastavil, aby byla dole, ale přitom je stále nahoře i když jsem index smazal a zase ho tam nahrál, pořád je nahoře a ničí mi nadpis
heh už jsem na to přišel..