Právě mi zrušil HACKER komplet stránky :-(

počátkem akademického roku jsem vyhotovil stránky www.blututum.wz.cz , kde si mohli studenti UJEPu nahrávat a předávat studijní materiály, dnes jsem byl něvěřícně udiven...po najetí na stránky se mi zobrazil nápis 'THIS WEB WAS H4X0RED ! :P, B3nd3r is 1337' odkaz na toho člověka je http://bobrshub.no-ip.org/ a je zaregistrovanej na nějaký stránce http://en.uptime-project.net/page.php?page=toplist&content=profile&uid=45647 každopádně tento člověk umí česky... protože mi tam do guestbooku napsal že ty stránky jsou dobrý, až na tu ochranu.. no mě to tak vtipný zase nepřišlo...ale to podstatné je, že po smazání jeho index.html z kořenového adresáře a jeho příspěvku v guestbooku, se mi celé stránky smazaly! a navíc nemůžu na svém účtu do správce souborů?
zda se mi to nebo ty stranky normalne fungujou?
Nezda...
To měla být špatná reklama na své stránky nebo odkaz na binec ve vlastním počítači ? Chtělo by si to vypucovat cookies a počítač jako takový, vlítnout na stránky a vyladit je i s heslem. Někdy se vyplatí dát i do každého podadresáře soubor index.html a zavést si počítadlo z externího serveru, které zapisuje i IP uživatelů s časem a další věci. :-) Ve školním počítači není vhodné si nechávat zapamatovat ani jedno heslo pro příští návštěvu !
opravdu to nebyla reklama pro mé stránky, ale HACKER mi je opravdu napadl, podívejte se do GUESTBOOKu, tam mi i napsal a zprávy od něho jsou uložené...navíc jsem na něho udělal 'past' ale moc nefungovala, chtěl jsem si uložit jeho IP adresu v tom momentě, kdy odešle zprávu do GUESTBOOKu, ale on to stejně prokouknul, a do souboru do kterého jsem si ukládal IP adresu, typ serveru, prohlížeče... a namísto IP adresy jsem tam měl napsáno 'pche amatére' ... no každopádně s ním bojuju...
hacker stranky nenapada. pravdepodobne sis spletl vyznam slova a nebo sis udelal reklamu.
Hadal bych, ze to bude nekdo z blizka. Ze by studentik, ktery si vystreluje na sveho ucitele? Nejenom ze hacknul web, ale si i s autorem pohrava. To normalni hacker nedela. Ten jen zmeni stranku a zanecha zpravu a dal uz se nezejima.