chyba 550

když chci přes ftp na svoje stránky něco dát tak mi to napíše chybu : 550 STOR: quota exceeded
nejde to ani přes comandera ani přes frontpage.. a předtím to normálně šlo..včera večer mi to udělalo prvně a pořád to nejde
A číst umíš? quota exceeded. Jinými slovy - limit překročen. Jinými slovy - zacpal jsi svůj webový prostor na maximum, teď už můžeš jedině mazat.
... A v časovém horizontu několika hodin po zařazení do správných mezí to zase pustí na upload... Není to okamžitě.
dík... to je stejně divný.. když kouknu kolik to má tak to má 35 MB e to nějaký divoký.. hlavně že limit je 50..asi půjdu jinam kde je větší share
Lidičky, mě už taky nejde natádnout nic na stránky, a bráchovi taky ne... ale limit jsme ani jeden nepřekročili. Nechápu :(.
Garganulka: na tohle se neda poradit. co to hlasi za chybu? co log spojeni?
poskytnuty prostor je 50 MB, nikoliv 50 MiB. 50 000 KiB = 48,8 MiB. Ale v tom takovy rozdil neni. kazdopadne neni dulezite, jak je to velke, ale kolik to zabere na disku.Kdyz budes mit 1024 souboru po 1KiB, tak to zabere na disku (zalezi na filesystemu) 4× vic, nez 1 soubor o 1024 KiB. Podivej se primo na FTP, kolik obsazeneho mista hlasi.