Problém s databází

Dobry den.
Zridil sem si na svych strankach forum phpBB a potykam se s neustalym problemem jak ho udrzet v chodu. Po chvili pouzivani mi najede tato chyba:

Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'mlenaci'@'195.122.194.232' (using password: YES) in /3w/wz.cz/m/mlenaci/forum/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/wz.cz/m/mlenaci/forum/db/mysql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/wz.cz/m/mlenaci/forum/db/mysql4.php on line 331
phpBB : Critical Error

Na strankach FAQ sem se docetl, ze se jedna o omezeni pro casty pristup do databaze. Ale na me forum zatim neprisel ani jeden clovek a ja dokonce ani nebyl schopnej ho nastavit podle mych predstav a pritom se mi hlaska porad zobrazuje. Pote musim cekat tak pul hodiny, nez se muzu na forum opet vratit. Ovsem po chvilce projizdeni forem nastane opet ten samy problem. Nechce se mi zdat, ze bych sam vycerpal takovy limit pristupu jaky davate. Dekuji vam za pomoc.

Jozef

Could not connect to the database
zkontroluj nastaveni v config.php. Pokud mas vse spravne a presto to blbne, tak to forum smaz, zrus databazi, aktivuj ji znovu a phpbb znovu nainstaluj.

... ja mam phpbb normalne v provozu a problemy s databazi (omezeni) nejsou. Neni to sice buhvijakej provoz, ale ty limity stejne tak nizky podle me nejsou...
koukni se do configu, tam najdes chybu, a jukni na faq phpBB2.cz