ftp

Nevim narabat s ftp.jak mam pres ftp nahrat soubory?mam nejakej ftp program no nevim co mam delat co kam napsat atd...Prosim muze mi nekto pomoct?prosiiiiiiim..........
faq.webzdarma.cz/faq.php?ftp
a taky si procti napovedu k tomu programu
Nejde se mi připojit přes ftp klienta. Vše mám nastavené určitě správně. Co mám dělat. Prosím poraďte mi. Dík!
Co máš dělat? Popsat svůj problém pořádně.
- jakým ftp klientem se připojuješ
- co znamená "nejde se mi připojit"
- jakou to hodí hlášku
- co všechno máš "určitě" správně a jak to víš že to máš správně
- jestli sis zkontroloval že nemáš překročenou kvótu atd.
atd.
Nemůžu se připojit s Total Camanderem ke svému účtu (ke svým souborům na WZ). Přes Webové rozhrání se tam ale dostanu. Do relace jsem zadal své jméno, do pole hostitel jsem zadal: ftp.webzdarma.cz a do pole uživatel jsem zadal: ddmveseli.xf.cz. A ještě jsem tam samozřejmě zadal heslo. Vyskočila hláška:
Retry: Wait 5 sec
ftp.webzdarma.cz=195.122.194.230
220 ftp server ready
USER ddmveseli.xf.cz
331 Password required for ddmveseli.xf.cz.
530 Login incorrect.
QUIT.
Zkoušel jsem to několikrát a nic.
Dík za radu.
zkus místo ftp.webzdarma.cz použít ddmveseli.xf.cz
nejde se mi připojit přes ftp, v total commanderovi to napíše "časový limit vypršel". Co s tím?
cus tobe to taky nejde ? nevis jestli se da pripojit i jinak?
urcite se da pripojit i jinak, ale to taky nejde...
diky :o(
zkusim to zitra
Zase to všechno spadlo :-(
Taky mi to nejde. A když to chci udělat ručně a dám Přidat soubor, tak mne to vykopne na Přihlášení! To nasere. Co mám kurňa udělat, abych mohl aktualizovat web !?
mame radi stabilni wz..... ale co jienho nam zbyva ze?
Placeny webhosting? :D
diky nechci (zatim), ledaze by ho nekdo za me zaplatil, tak bych nemel nic proti :)
Může tu sem někdo napsat, jak dlouho to potrvá? Abych věděl, jestli mám čekat...
rekl ybch ze to takhle potrva, dokud nebude novy server....
je to na H0VN0 vubec to nefara