Nevkládá se mi reklama

Updatoval jsem stránky http://www.1000onlineher.wz.cz/ a mám na nich kód pro banery od vás <!--WZ-REKLAMA-1.0--> ale bohužel se reklama nevložila ani po několikátém vložení webu na webzdarma.
Co mám udělat aby náhodou nedošlo ke smazání webu?
Děkuji.
Richi
Nejsi sam, po aktualizaci webu www.misak.euweb.cz (22.1.06) se mi reklama nezobrazuje a zkousel jsem uz vsechny moznosti - reklama nahore, dole, <!--WZ-REKLAMA-1.0-->,... do te doby fungovala normalne, take prosim o radu. Nechci prijit o stranky, jenom kvuli nefungujici reklame! :(

Diky
Michal
2Richi: nech si vkládat reklamu např do souboru reklama.php a ten includuj do stránek

2misak: Reklama se ti vkládá do indexu ale používáš rámy. Změň si nastavení v administraci vkládání reklamy na určitý soubor ( u tebe up_frame.htm nebo main_frame.htm)
ja jsem predevcirem zalozil svoje stranky musicclububocoku.xf.cz a reklama se mi tam taky nevlozila... poradte.dik
2Zdenda: děkuji za radu, každopádně to asi neřeší technický problém že systém nevkládá reklamy do stránek a měl by se jim zabývat programátor webzdarma a po opravě napsat že máme přehrát stránky že už to funguje :-)
A je ta reklama v kódu té stránky? Pokud ne vloží se tam automaticky. Jestli tam je, možná by pomohlo podívat se kde a kdyžtak ji ručně smazat a nechat znovu vložit.
Mám podobný problém...
Nastavila jsem si,aby se mi reklama zobrazovala jen na jedné stránce-index.htm,jenže místo toho se mi zobrazuje na všech stránkách dole. Co s tím mám udělat? několikrát jsem si zkomtrolovala,jestli jsem ten soubor napsala správně,ani to není žádný rámcový soubor..prosím poraďte!
the-rose-emma:
Nejsem si jistý, jestli se reklama do souboru vloží a zůstane tam, i když se nastavení změní. Takže zkuste kód reklamy z jedné stránky ručně smazat, a stránku pak zobrazit. Jestli to pomůže, udělat to samé s ostatními stránkami, jestli ne, tak nevim.

Jinak ti to tu moc nefunguje:)
Nemám ponětí jak tam tu reklamu strčit poradí mi někdo? prosím:(
Vloží se tam automaticky podle nastavení, hned po nahrání souboru.
Mám rámce jak ji tam šupnu do nastavení to tam stačí jen zadat např. /dolni.htm a je to? není to trochu málo?
odbornici, pozrite mi index.html na
danhen@xf.cz
a povedzte mi, preco sa mi ta reklama nezobrazuje ! ? :(
danhen: protoze se ti tam nevlozila. mozna kdybys nezmatl robota nepritomnosti hlavicky (head) a dvojitym vyskytem tagu body a neuzavrenim stranky (/body a /html), tak by to slo. nastuduj si zakladni strukturu stranky a oprav si to. treba to pomuze.
No tak pořád to nikdo neopravil? Reklama se prostě nevkládá tak jak by měla a vy rádci tady toho moc neporadíte když to prostě nefunguje v systému ...
Takhle jednak struktura stránky nevypadá (www.tvorba-webu.cz), a zadruhý bych si přečetl pravidla vložení reklamy (nemá být na stránce, která se zobrazí jen jednou s nějakým přesměrováním apod.), takže vložit do nějakého rámu (www.tvorba-webu.cz)
daneel nevím koho případ popisuješ ale tenhle thead jsem založil já a kód na reklamu mám vloženou správně ale prostě se nevkládá ...
Sorry, to bylo pro danhen.
http://www.sudovavinasmecno.euweb.cz/index.html