Kdy uvidim svoji stranku?

Dobrý den, včera jsem umístil na Váš web svou stránku (movieskanada.wz.cz). Kdy bude veřejně dostupná a pod jakou adresou (s ,www, a nebo bez...)?
Dostupna je ihned po nahrati, leda ze by byl nejaky vypadek na serveru. Webzdarma je hosting na domene 3. radu, tudiz "www." by byla domena 4. radu, ktera je zbytecna - nemusi se psat. Vase adresa je http://movieskanada.wz.cz/
proc tam mas ty obrazky tak strasne velky? priklad: obrazek na uvodni strance ma 640×350 bodu, ale je zobrazenej jako 306×130 bodu. proc to nezmensis v nejakym grafickym editoru a to nenahrajes? vypadalo by to lip a rychlejc by se to nacetlo.
...diky za pripominku... je to trochu narychlo, tak jsem se na tu uvodni fotku vykaslal... to prijde na radu za chvili ALE.... PORAD TU STRANKU NEMUZU NAJIT! (na Seznamu- Centrum si s tim poradi) Zeby problem na Seznamu? Jinak si myslim, ze ty dalsi obrazky jsou temer v orig. velikosti, ne?
Pekny vecer preji
u katalogu je jedinej problem. odkazy v nich registrovane, vetsinou museji projit kontrolou. a to chvilku trva...;)

je to napsany hned po uspesne registraci stranky do katalogu.
...jj, ale myslel jsem, ze Seznam prohledava cely internet a ne jen místa na ktere je nekdo upozorni...
Seznam je hlavne katalog stranek, do ktereho se musis registrovat sam... samozrejme, ze prohledava net, ale chvili to potrva... ;) to same i Centrum, Quick, Atlas a spousta dalsich katalogu....
Musis rozlisit fulltext a katalog.

Do katalogu se musis sam registrovat, oni to pak zkontroluji a zaradi. To muze trvat treba tejden, ale o vsem te informujou jak pri registraci v katalogu, tak v mailu, kterej ti po ty registraci poslou.

Fulltext to je presne to, co "prohledava celej Internet". Jenze problem je v tom, ze to nejde samo.Vzhledem k tomu, ze na Internetu se denne objevi nekolik milionu uplne novych stranek, muze trvat pekelne dlouho, nez si fulltextovy robot tve stranky vsimne-nedokaze pracovat nadsvetelnou rychlosti. Pokud na tve stranky neodkazuji zadne jine stranky, patrne si jich nevsimne nikdy - musi existovat nejaka hypertextova vazba. Cim vic cizich stranek obsahuje odkaz na ty tve, tim vetsi je pravdepodobnost, ze te robot zaindexuje a taky se tim zvetsuje page rank (mas lepsi pozici ve vyhledavaci-ale to zavisi na spouste jinejch faktoru)...