FTP mě nechce

nedaří se mi připojit na ftp. jako důvod TC udává chybné heslo (530-login incorrect), ale se stejným heslem(ano zkoušel jsem i copy-paste) se bez problémů připojím na webové rozhraní. ano mám správnou adresu i správného uživatele. na jiné FTP servery se připojím a naopak ani IE nebo opera se na ftp://1337.webz.cz nepřipojí. je možné že mi stále něco uniká nebo už je čas kontaktovat podporu?
ps. obsah stranky je tak trochu vtip(pokud by to nekomu nedoslo) takze diky za zdrzeni se komentaru
Tak to mi nic nenapada, covece.BTW m4s t4m sp4tn3 vloz3n0u r3kl4mu WZ :D
OMG, j4 +0 n3ch3knul v j1nym br0ws3ru, s3m n00b. THX
Sem zvedavy, kam se cesky jazyk vyvine za takovych dvacet tricet let... to uz tem mladym nebudeme rozumet vubec...
jednoduchy.. cestina bude upadat az zanikne. neudelas nic.
+0 451 n3ud3145...
Spravne, jungman a ostatni manici se snazili zbytecne. Jsou kvuli nim jenom problemy s kodovanim a me cestina kazi vysvedceni. :-D
jo.. ale nemcina je taky dost na ho*no
zalozil bych binarni rec.. 010110010111111110000011010101010101010
aaa.. co takhle hexadecimalni rec? .. to je kratsi a uplne stejne nanic (mezi lidma) ;)

2CBED1AAAA
swein: "*┐┴¬¬" ? Nebo to ma byt "☻4?0→" ?

just-paja: ",żĐ¬¬" ?
zdarec, mám úpně stejný problém - přes webové rozhraní se sem fpoho lognu, ale jakmile sáhnu na FTP, tak mě to nechce pustit dál... zkoušel sem změnu hesla, nepomohlo... vzhledem k tomu, že sem si účet zrovna zaregistroval, sem si říkal, že počkám, kdoví co na WZ dělají, ale ani dnes to nefrčí...

chtělo by to nějak řešit... ;)
a-chjo
tak jeste jednou.. kdyz se prihlasuju ja, tak mam nastavenej pasivni mod.. a udaje zadavam takhle:

host: elitnitrida.unas.cz
uzivatel: elitnitrida.unas.cz
heslo: ar7g693r87gdf

a jestli ti to ani tak nejde, tak si vypni firewall
mam taky stejnej problem uz jsem se na to ptal minulej tejden ale nikdo nebyl schopen poradit reseni ktere by fungovalo...jen mi furt rikali ze ja mam neco spatne...obzvlast kdyz jiny ftp mi behaj bez problemu
Bohuzel stejne se to chova i me, uz jsem to psala v tomhle vlakne:

http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=1&i=26969&t=26969

Takze bych rekla, ze situace se ma tak, ze "asi to maji u nekterych stranek rozbity".
omg.. jestli mate vsichni shozenej firewall, nastaveny pasivni pripojeni a spravne vyplnene udaje, tak to musi jit, pokud se ze stejne ipa uz nekdo nepripojuje.

a jestli tam mate tuhle hlasku: 530-login incorrect
tak ste stoprocentne nezadali spravne udaje.
tak to vypada ze to je chyba serveru webz.cz, protoze:
A. nepomohla zmena hesla, ani kontroly ze ho zadavam spravne
B. vsichni kdo popisujou ten problem maji stranky na webz.cz
C. na ftp jiny domeny kterou mam na chytrak.cz (taky od webzdarma.cz) se dostanu bez potizi bez nastavovani firewallu nebo cehokoliv jinyho
ps. doufam ze se sem aspon obcas podiva nekdo od WZ.cz, vezme to vazne a proveri to. nemam chut psat douhej mail a dostat odpoved "proc nas otravujete, zadavate spatne heslo, chyba nemuze byt u nas". pokud na to ma nekdo chut at se toho ujme
Čaues lidi, mám pro vás zprávu. Po dlouhých pokusech se přihlásit na ftp jako webdesinger.webz.cz a webdesinger.webzdarma.cz jsem se rozhodla založit si novej účet a to s jinou doménou, takže webdesingers.chytrak.cz a vyzkoušela jsem připojit se ..... no a podařilo se. Takže jestli opravdu zadáváte všechno dobře (já nad tím trávila hodinu), tak je chyba v serveru a to už se může odvodit i z toho, že má takovýhle problém hodně lidí a ti co vám říkají že si za to můžete sami, jednoduše nema pravdu. Tak všichni papa
Mozu potvrdim pri zmene na *.WZ, najednu neni porblem sa pripojit pres FTP. Jak uz bylo zmineno "chyba byla u nas" nastavily jsme si spatnu domenu a nikdo to nechce uznat...
Jen by mna zajimalo proc s tim nekdo neco nedela...
2 just-paja: njn, vzdycky se nejakej chytrak najde... zajimavy na tom je, ze blbne asi jenom domena webz, protoze na moje ostatni se fpoho pripojim... ja si firewall umim nastavit, udaje sem si STOPROCENTNE nastavil spravne, zmena hesla nepomohla, casp mam vyplej, num zaplou, mam ceskou klavesnici, takze k prohozeni z/y nedoslo... mimoto sem prihl. udaje zkousel kopirovat primo z majlu, takze chyba neni u nas... a prihlasuju se s pasivnim modem... zapomnel sem snad na neco?

pres webove rozhrani se fpoho lognu, pres FTP NE! ://
doufam ze se tu nejakej povolanej clovek ozve ;) nebo aspon napise, ze se to snazi resit...
admini forum procitaji, budte bez obav.Tesim se na dalsi vypadek, nejlepe FTP, az se tady sleze hafo lidi, "kterym to nejde"...
no.. pokud vim, tak byla jeste moznost pripojeni

host: ftp.webzdarma.cz
uzivatel: domena.webzdarma.cz
heslo: %#&^%$^#$%

stejne je to na vsech domenach porad.
muj priklad:
host: ftp.unas.cz
uzivatel: elitnitrida.unas.cz
heslo: $#%^$&@$
just-paja: jo, to kdysi bylo, ale uz to pekelne dlouho tak neni.