problem s TP

prosím o radu,nemohu se připojit přes ftp v TP na své stránky.Po pokusu se připojit mi TP odpovídá:can"t find safe tp.exe. please reinstall safe tp.Unable to start safe tp.We rocommend rebooting and/or re -installing safe tp. Mám nainstalovaný TP 6.52. Prosím o radu jak mám postupovat.Jsem začátečník a nechci něco pokazit.Budu vděčný za každou radu.Díky Dohnal
nevim, co je TP, ale ta hlaska znamena, ze nemuze najit soubor safe tp.exe. a dal rika, ze mas to TP nainstalovat znovu.
Co je TP taky nevím, čekal jsem vysvětlení co nainstalovat a případně postup.Patřím mezi začátečníky kteří se všechno ještě učí.Dohnal
Jestli chces kopirovat soubora pres FTP tak skus program co popisuju na svych strankach... ;)
>> nemohu se připojit přes ftp v TP na své stránky
kdyz pises, ze se pripojujes v TP, tak asi vis, co to je, ne?

jinak navod jak pracovat s ftp najdes treba tady: http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34
Nevím a opisuji jen to co mi počítač odepisuje,bylo by někdy dobré vzpomenout jak každý začínal.Možná že by mi víc pomohlo místo štiplavých poznámek podrobnější pomoc.
ano, kazdy nekdy zacinal. a nejsou to stiplave poznamky.
pomoc? prelozil jsem ti tu chybovou hlasku. mas tady odkaz na navod jak ftp pouzivat v total commanderu, kdyz ti to v tom, co chces pouzivat ty, nejde. vic ti rict nemuzu.
ja nevim, co jsi udelal, ze ti to tu chybu vypsalo. ja nevim, cos tam porypal, ze to nejde. nevim ani, jaky kroky predchazely te chybove hlasce. ja nevim, jaky software pouzivas, to musis vedet ty.
zacatecnikum se nejhure radi, protoze nevedi, jak se ptat a co k tomu rict. v takovym pripade je nejjednodussi si k tomu pocitaci sednout a pak se to zmakne za par minut. vic ti proste rict nemuzu, protoze nevim co.
SafeTP, jestli si dobre vzpominam, je program na zabezpecene FTP pripojeni. Vypada to, ze byl program smazan bez odinstalace. Nainstaluj ho tedy znovu (na stejne misto), a pak ho radne odinstaluj (nechces-li ho pouzivat). Na WZ jsem nenasel zminku o podpore SafeTP, tudiz by to s nim mozna ani neslo.

Jen mi vysvetli, jak si mam vylozit: "nemohu se připojit přes ftp v TP na své stránky" vs "Co je TP taky nevím" ?!?! Trosku to nechapu. Co je TP? Nejakej program? Mne se pod zkratkou TP vybavi akorat Turbo Pascal...

Vypada to, ze mas namysli TC - Total Commander (6.52). Ve vlastnostech onoho pripojeni k FTP (v jejich seznamu zmackni tlactiko Editace) nastav jako hostitele milosdohnal.borec.cz:21 (tedy za to, co tam mas ted, pridej dvojtecku a cislo 21).
Download SafeTP:

http://safetp.cs.berkeley.edu/safetpc.html
Možná že to bude ten důvod proč to nefunguje. asi jsem někde v minulosti něco vymazal bez odinstalace.To jso ty chyby začátečníků.Formulace ,,nemohu se připojit přes ftp v TP je asi špatná.Mělo by tam být ,,přes FTP.To TP jsem si ale nevymyslel,opravdu to tam píše počítač.Nicméně díky za radu,skusím to a dám vědět.
napiste nam, co ten pocitac presne hlasi - resp. jaky program a po jake akci?
Pro Donnyho:po otevření TC-FTP-nové připojení-relace-hostitel-jmeno uživatele-heslo-Připojit-počítač hlásí:message from safetp-ftpsecurity soft ware can"t find safetp.exe. please reinstall safetp. Unable to start safe tp.We rocommend rebooting and/or re-instaling safe tp.

popsal jem postup jek se připojuji a co hlásí počítač.Můj přístup na stránky je ,, milosdohnal.borec.cz ,,Díky za odpověď