hacknutí webu

zdravím, chtěl bych se zeptat ohledně hackování webů - někdo se hacknul na můj web - www.sensitive.unas.cz - znam ho, msti se mi za to, ze sem mu ho nechtel dat... pry ma programky na to, aby mi zjistil heslo na ftp - podle me to bylo dost chraneny a systemem pokus omyl by mu utok na web trval nekolikset let, jeste kdyz je to ze strany WZ chraneno... heslo sem mel (ted uz nemam) 8-mi místný číselný a zdálo se mi to jako dostatečný (nic typu 11112222) - ale opak je asi pravdou, tak chci vedet jak tomu zabranit a jestli na to nema vliv ze na ftp lozim pres Total Commander a heslo mam v nem automaticky ulozene, takze ho nemusim zadavat, on to udela za me... tak se ptam jestli pro to nemuzu jeste neco udelat, aby se to uz neopakovalo... heslo sem zmenil jak na databazi tak na ftp, mozna je az zbytecne moc dlouhe a pouzil sem i jiny znaky nez jenom pismena a cislice... diky za kazdou radu
1) Opravdu jsi mu to heslo nedal?
2) Opravdu jsi to heslo NIKOMU nedal?
3) Opravdu nepoužil tvého Total Commandera?
4) Opravdu nestáhl seznam uložených FTP připojení z tvého Total Commandera?
5) Opravdu se ti nedostal na počítač?

Jinak tady na WZ není možné zkoušením kombinací zjistit heslo, i kdyby bylo osmimístné číselné (to je mimochodem na chlup přesně sto miliónů kombinací), protože po několika neúspěšných pokus WZ dočasně (nebo trvale?) příslušnou IP zablokuje.

Jinak pokud ho znáš, dej mu pořádně přes držku, aby si to příště rozmyslel.
mno, on se bavi tim, ze hackuje weby a nejsem jediny komu to udelal...
na komp mam pristup pouze ja, heslo znam pouze ja...

On je peknej hajzlik, on dela ze o nicem nevi, tak s nim neni rec...
Protokol FTP není zabezpečený. IMHO tvému kamarádovi stačilo chvíli sniffovat v éteru.

Nemá smysl se tím rozčiluje, dokud nemaže soubory. A pokud je maže, pak to není hacker, ale lama.
A co http://www.webzdarma.cz/pp.html?3#3?
no, stalo se mi nejednou, ze mi na muj email prisly prihlasovaci udaje nekoho jineho. Parkrat jsem zkusil, jestli je to spravne, a fakt jsem se tam dostal. Nikdy jsem nikomu nic nebral, potom jsem na to lidi upozornoval, ze mi doslo to ci ono, at si zmeni heslo.
Ostatni asi tak slusni nejsou.
ok, stahuju ten program SafeTP, doufam ze mi to pomuze :) Mno, on si jenom zkopiroval muj web, na kterem sem pracoval par mesicu, a vyhrozuje, ze ho zverejni, kdyz budu delat kroky porti nemu... jinak byl slusnej, ale priste uz to tak nemusi byt...

jinak vsem diky za rady
Ukladat hesla do Total comandera neni dobre. Jednomu studentovy na vysoky skole to stalo malem vylouceni ze skoly. Neochranil svoje heslo a zaskodnik zpusobil pekne trable v skolni siti.
Jen doplním Marka:

http://blahapet.wz.cz/index.php?file=212&id=109
taky mi ted hacknuli web a to sem znal heslo jenom ja!
www.exm.wz.cz

asi je tu v systemu prihlasovani nejaka chyba
btw. samozrejme ze mi ten hajzl vsechno smazal a navic tam hodil jeste odkaz na nejakou buzerantskou stranku
Ta chyba v prihlasovani je v FF nebudu psat jak kdyby to nekdo chtel nahodou zkouset... Ale nekolikrat se mi stalo ze sem byl prihlaseny jako uplne nekdo jiny a mohl tam cokoliv provest kdybych byl h*jzl..
Rellik: To jako, že na tvé uživatelské jméno a heslo si se přihlásil k účtu někoho jiného?
Ne to jako ze ja sem se priklasil na ten ucet se vsim vsudy.
Rellik: A FF (předpokládám FireFox) se díky své chybě postaral o heslo?
Jo firefox. O heslo taky... ono sem se pri pripojeni na WZ pres nabidku oblibene "naloadoval" primo jako uz prihlaseny bez udani nejakeho jmena a hesla...
Skousel sem to nekolikrat s ruznyma.......(nebudu psat kvuli zneuziti ale jde jen o FF) a behem chvilky sem navstivil 3 ucty... Nebylo to zrovna prijemne, kdyz sem zjistil ze se tak nekdo muze pripojit i na me stranky a delat tam co chce..
A to jsi měl ty všechny účty v oblíbených položkách? Nechápu totiž ten přechod na další účty.
v oblibenych mam WZ ... Ja bych to napsal jak to slo (sice ne na 100%)... ale nekdo by toho mohl zneuzit...
fp610101.unas.cz - tak navštiv tuto adresu a smaž soubor aaa.aaa
Rikam ze to nejde na 100% ted to napriklad nejde... ono je to mozna podle vytizeni servru a pri nejake spicce se to pripoji... ? Nevim ale kazdopadne to slo... A pripojilo to web na ktery sem se nikdy vubec nedival...
A to jako samo a nebo jsi zadal adresu webu?
Samo