Nefunkční e-mail

Mám problém s e-mailem. Dopisy mohu bez problému z mého e-mailu na webzdarma odeslat. Když ale chci odkudkoliv do své chránky dopis poslat, vždy se mi vrátí s poznámkou - adresa neznámá. Dočetl jsem se, že zřízení e-mailové schránky u Vás může nějaký čas trvat, ale když jsem se už bez problémů do své schránky dostal, předpokládám, že jde spíš o technický problém.
Nám to teda taky nejede... Dobou založení to být nemůže - je to 30 minut a já to založil před 3 dny a pořád to nejede... Ještě se chci zeptat pánů adminů WebuZdarma, nebyli by nějaký filtry dle e-mailu odesílatele na přeposílání na jiný mail?
Dotaz: uvádíš jako adresu cokoliv@ooo.xf.cz ?
4 lama: Tam může být jakákoliv adresa a stejně to nefachá... Mě to též nejede a zkoušel jsem jich víc těch mailových aliasů a ani jeden neexistuje.
Mně to vůbec nejede. Přístup odepřen. Hlásí mi to že asi nemám index.html, ale já ho mám! Co s tím? Pokud mi bude chtít někdo ze správců odpovědět, prosím na můj osobní e-mail, na ten webzdarmáckej mi to nebude nic platný.
taky mi to nejde, nechápu to, proč to kurva nejde? me by stacila klasicka adresa, bez jmena za zavinacem, je to hodina co mam zrizenou schranku a dopisy ven jdou, ale do my postovni schranky ne, kdo zna reseni,,,,, pleaaaaaase
Já se taky přidávám. Do své schránky už mi nejde poslat email od 1.11.! Psala jsem na technickou podporu, ale do dnešního dne se mi nikdo neozval. Kdy to bude fungovat?