rychlost?

proc je vse od Vas tak silene pomale? obcas se stranky ani nenactou, i tyhle stranky sou pomaly, takze to tu mozna uz nekdo napsal ale hledat to to by bylo na dlouho... muzete mi rict jestli tu bude jeste nekdy ok?
mi to prijde ok ted. akorat obcas je domena wz nejaka pomalejsi
zrovna ted je to ok, ale nektery stranky nejdou naprosto vubec nacist, i kdys predtim treba sly, nedocitaj se obrazky atd.. rozhodne to neni jen u me, to mam overene.
Zdar!

Mám podobny problem! Na FTP nasej domeny mame umiestnene subory, ktore si potrebujem stiahnut do compu (pracujem ako programator v jednom teame, a potrebujem si stiahnut gfx, hubdu, a pod), rychlost je nehorázne pomala! !0,0 KB/s az 786 B/s! a to mam aDSL 1024! V com moze byt problem?! Je to pre mna skutocne dolezita vec!:-)))
Myslím si, že to není o rychlosti připojení, ale na zatížení serveru. Ve špičkách přes den to zkrátka velice drhne, ale zkuste to třeba ve všední den po půlnoci - to je fofr, jako při placeném hostingu ;o)
Tedy je to věc našeho milého poskytovatele. Ovšem - co bychom chtěli, když je to zadarmo. když dělám nekomu web z nějakého důvodu zadarmo, tak k tomu také přistupuji "trochu" jinak, než když za to mám 5 tisíc ;o)
Tedy doporučuji dobrého zubaře, kvůli popraskané sklovině z důvodu skřípání zuby a doufat, že se to bude časem zlepšovat. Já věřím, že ano.