Provozovatel neplní své povinnosti

Rád bych se připojil ke stížnostem ostatních na nefunkčnost emailu, snad jen s dovětkem, že na rozdíl od Vás já své povinnosti plním.
Reklamní bannery se zobrazují v dolní části všech stránek webu tigger.euweb.cz. Spravuji pro svého zákazníka tento web, kde jsem mu také zřídil emailovou schránku, ta je však zcela nefunkční.
Vy ovšem v podmínkách uvádíte: Poskytovatel ... učiní všechny dostupné kroky, aby byla služba poskytována bez přerušení a o plánovaných výpadcích (např. z důvodu údržby systému) bude informovat předem.
Já jsem od Vás žádné upozornění předem, že email nebude funkční nedostal. A vaše služba bohužel bez přerušení nefunguje. Můžete mě tedy informovat o tom, jaké všechny dostupné kroky podnikáte proto, aby služba fungovala? Děkuji předem za Vaši odpověď.
S úctou Roman Sedláček
Brečíš pěkně, ale na nesprávném hrobu !

Toto je diskusní fórum - ne podpora jako taková a z majitelů wz se tady zásadně nikdo neozývá. (Alespoň ne veřejně)

Jsou zde moderátoři - jedna z jejich odpovědí na nějaký pokus o kritiku je napřílad na http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=1&i=26472&t=26472

Citát: "Ja to opravit nemuzu, neni to muj problem, neni to jediny problem a rozhodne to neni nejvetsi problem. Kdyz uz o tom ale vim, nezapomenu na to a budu to tlumocit dal."
bohuzel je to zadarmo, a co je v CR zadarmo, to nemuzes reklamovat :) nas skvelej stat
stát bohužel zadarmo není :-(
Pokud zakaznik neni schopen zaplatit za sluzby, pak az se nedivi.
Zákazník platí za služby tím, že zobrazuje reklamu !
no, pravda, kdyz se tu nikomu nebude libit, pujdou pryc, tim se zmensi pocet zobrazovanych reklam a provozovatel na tom urcite nevydela...