nepovolený přístup, soubory pryč a ftp nefunguje

Mám problém s webem fiatbravo.wz.cz. Najednou se na titulní straně objevuje "nepovolený přístup". Nedá se nalogovat přes ftp rozhraní, ale funguje web admin rozhraní (byť je tam shodné heslo). Naneštěstí po nalogování nevidím žádné soubory. Toto se mi stalo dnes podruhé. Poprvé, když jsem se nalogoval přes web se stránky rozběhly a ftp taky. Najednou chybí soubory a stránky nejedou. Co s tím? Potřebuji alespoň to ftp a ideálně obnovený obsah.

ftp píše toto:

Connected to fiatbravo.wz.cz.
220 ftp server ready
Name (fiatbravo.wz.cz:7thatom): fiatbravo.wz.cz
331 Password required for fiatbravo.wz.cz.
Password:
530 Login incorrect.
ftp: Login failed.
ftp>


Co s tím? Prosím administrátory o zásah a opravu.
Všiml jsem si ještě toho, že pokud se naloguji přes web admin rozhraní ze stránky www.wz.cz a kliknu na "správce souborů" napíše "přístup odmítnut" a proto asi nevidím žádné soubory. Všechny ostatní nastavení od účtu mohu provádět, ale ne tuhle základní věc (ftp/web správa souborů) a hlavně stránky pořád nefungují.
Z mého pohledu se to jeví jako ztráta práv na čtení, zápis .... do mého adresáře.
Zareaguje někdo prosím? Na emailu podpora@webzdarma.cz nikdo nereaguje.
No poradit ti asi neporadím, ale můžu ti říct, že nejsi jediný. Od včerejška mám úplně stejný problém se svýma stránkama...
jj máte pravdu, mě nejde taky nic, zda se jako by byl celý účet smazán a na podpora je hluchá. Potřebuji aspon zachranit data z databaze a budu rad jak blecha
Do databaze se dostanete na mysql.wz.cz, ale k souborum ne (ani pres ftp a a ni pres spravce souboru). To vazne podpora wz nefunguje? Po tehle zkusenosti chci placeny hosting, protoze na web chodilo 200 lidi denne.
Mě nefunguje vůbec nic, všude mi to píše Uživatel neexistuje, Nesprávné heslo, Nepodařilo se připojení... Placený hosting je fajn věc, vlastně to bylo první, co jsem po tomhle udělala ;) Protože tady se asi nic dít nebude :(((