Stránka se mi zobrazuje z půlky, nenačte se mi pozadí atd.

Nahrál jsem všechny soubory na webzdarma a funguje mi to jenom z půlky. Nenačte se pozadí, barva čudlíků atd. Moje stranky jsou moucha.wz.cz Poraďte prosím
<bgsound src="file:///C:\Documents and Settings\Petr\Plocha\SAMSUNG\MIDI MMF\P_SweetHomeAlabama.mid" loop="Infinite">

...a tak dále. Nejdřív rituálně upal CD s Wordem a pak se eventuálně můžeš začít učit HTML.
Po jisté době práce s Wordem se u mě rozvinula fobie z kancelařských sponek - teď už používám jenom koníky ;)
DT: ;-)

Sponka je kamarád, chce pomáhat lidem...
Myslím, že třeba Usáma bin Ládin si taky představoval, že svým jednáním pomáhá lidem :-)))
No teda, srovnávat pana Sponku s Usámou. To si pan Sponka nezaslouží! ;-)

Pan Sponka má styl narozdíl od infantilního Puňti, dementního loga Office či trapné Matky Přírody. O robotovi, kočce a psovi se už raději nezmiňuji...
Na Punťu mi nesahej! Ten je z nich nejlepší ;)
Vytlemený Punťa mi připadá permanentně sjetý. No nic proti, ale přece si nenechám radit od nějaké smažky...:-)
Lepší flegmouš Punťa, než ta zaaná sponka, co mi v jednom kuse klepe na sklo monitoru...to fakt nesnáším ;)
Co takhle to udělat v Notepadu a Word dát do
Word je mozna dobry na psani dopisu, ale na "tvorbu" HTML NIKDY!
Mimohcodem ten prvni prispevek kde chtel poradit moucha, tak nemusel delat ve wordu, treba i vdreamwaveru, tam to taky dela s tim file//c\\...nebo jak to je
Word je v pohodě. MUsíš si ale dát na tránky:
musíte si <a href="soubor.mid">tento</a> ulužit na PC na disk C do adresáře Documents and Settings\Petr\Plocha\SAMSUNG\MIDI MMF jako P_SweetHomeAlabama.mid.