reklama v rámcích

Zdravím webnadšence, chtěl jsem změnit umístění reklamy ze spodu každé stránky nahoru do úvodní stránky.Mám ale index.html jako definici dvou rámců :


<head>
<title>Úvodní strana</title>
</head>
<frameset cols="20%,*" framespacing="1" border="1" frameborder="0">
<frame src="obsah.html" scrolling="auto">
<frame src="uvod.html" Name="hlavni" noresize scrolling="yes">
</frameset>


tak jsem v nastavení vkládání reklamy změnil umístění na "nahoře" a jako relativní cestu k hlavnímu rámci jsem dal "uvod.html".Potvrdil jsem to a pak jsem smazal ze serveru všechny stránky a znovu jsem je nahrál.Jenže pak se mi načetla místo mých stránek pouze bílá stránka a nahoře byl umístěn reklamní baner.Kde je chyba?Zatím jsem se vrátil zpět na umístění reklamy na všechny stránky dolů, ale štve mě to.Dík Jirka - www.huana.wz.cz
To, co popisuješ, to dělá, když se na stránkách s rámy použije špatné nastavení reklamy, kdy se reklama vloží do indexu, v kombinaci IE. Podle toho, co píšeš, tak jsi postupoval správně. Zkus to ještě jednou a podívej se a napiš, kam se reklama vložila. Pokud by se vložila (i když nevím proč) do indexu, tak ji odtam vyjmi a vlož do uvod.html.
takhle jak to tady popisuješ je to funkční, zkoušel jsem to.Dokunce je to funkční si s použitím zdrojového kódu z tvé stránky
Nejsem takový profík Thalia , jestli Tě dobře chápu, tak mám změnit nastavení, pak smazat a znovu nahrát stránky a pak se kouknout do nahraných souborů na webzdarma cz, protože jak jsem již napsal, na netu se zobrazí jen bílá stránka s reklamou nahoře a nelze se tam dostat do zdrojového kódu (zkoušel jsem to).Dík Jirka
Ok. Prostě změň to nastavení, stejně jako předtím a nahrej znovu soubory. Pak třeba uvidíme, v čem je problém ;-)
Jirka: ta bílá stránka by mě zajímala, zkus ji na moment vytvořit
2franta: já bych řekla, že ta bílá stránka byla prostě reklama vložená do definice framesetu. Když se to stane, tak se v IE zobrazí jen bílá stránka s reklamou.
Franto, zkoušel jsem to včera několikrát a pořád se stejným výsledkem...No můžu to opět zkusit.Dík Jirka
To Franta : jak to ale udělat, aby to bylo OK? Dík Jirka
2Jirka: začni tím, že znovu změníš to nstavení na Nahoře a nahraješ soubory.
Jirka: jak jsem psal, že jsem to zkoušel tak jsem to udělal tak jak jsi psal.Je to na http://havran.webz.cz/index.html.V nastavení nastav vkládání do obsah.html.Pokud je ve zdrojových kódech index.html,uvod.html,obsah.html nějaký kód reklamy, tak ji vymaž a nahraj to všechno na web.Pak zobraz index.html
Thalia: to je ale servis.Na stránce je však bohužel pořád datum aktualizace ze včera z půl desáté
Jirka: to nemušíš všechno smazat, stačí ty soubory přepsat novou verzí
Thalia: že by to šlo po tom Eurotelu tak pomalu?
Jsem to asi zakřiknul, už je tam
2franta: jj eurotel znám, de to hrozně pomalu...
2jirka: reklama se vložila i do indexu, odtam ji musíš odstranit, jinak to bude v IE i nadále zobrazovat bílou stránku.
Tak se na to kouknětě...Změnil jsem umístění a smazal a nahrál opět stránky...Díky Jirka : huana.wz.cz
Jirka- v IE - bílá - nahraj na web znova index.html
To je zajímavý, do mého indexu se při pokusu nevložilo nic.
Není ten k´d reklamy v indexu už někdy od minule?
Jste super už to funguje (nahrál jsem tam znovu index.html) .Dík Jirka
2franta: taky nechápu, co dělá v indexu, když je správně nahoře v úvodu a jinde není...
Ale jak tak koukám, už je to i v IE ok :-)
Jo reklamní robot, to je ...
Jirka: pak si někdy smaž tu reklamu, která zůstala dole v ostatních souborech
Už jsem ji smazal...snad všechnu...To jsem měl jen na 4 stránkách upřesnění, protože mi to robot vkládal ne dolů, ale do textu-jen na 4 stránkách ostatní byli OK dole...Dík Jirka