zalagovaný servery WZ

měl bych takovej dotaz... Je to jenom u mě nebo je to tak nějak globální problém s WZ? Na načtení jedný stránky čekám třeba 5 minut a často to skončí timeoutem, už to trvá delší dobu, myslel jsem že tak za týden se to vyřeší ale WZ je čím dál tim víc pomalý, jednom dneska sem si všim že rychlost načítaní webzdarma.cz se vrátila na předchozí úroveň... jinak pořád to samý.
No nerekl bych, ze by stranky wz nacitaly pomalu. aspon ne 5 minut.
Ale vcera jsem si vsiml, ze trochu blbnula diskuze. Objevovala hlaska o prekroceni pameti, ci tak nejak.
tak to je asi jenom ode me, to sem chtel vedet
Není... Se mnou wz také poslední dobou odmítá spolupracovat a chová se extrémně líně... Dokonce jsem z rozhořčení některé projekty přesunul na jiný hosting...
Ja na wz nastesti stranky nemam, ale taky sem si vsim, ze skoro vsechny weby na wz jsou silene pomaly, nez se nacte 200 kB obrazek, trva to cca 40 sekund. Mam pripojeni Chello classic 2 Mb/s...
co máte za prohlížeč? já mám Firefox->nacita v poho ,... IE->v poho ... Operu-> V poo... existuje jeste vubec neco :D
safari, netscape?
vy ste taky chytry, na browseru rychlost nezalezi... browser muze leda tak zobrazit web jinak nez druhej ale urcite ne zpomalovat zobrazeni v radu desitek sekund
mna sere uz dlhsiu dobu, ze na wz.cz je kopec dobrych stranok, a cez moje pripojenie chello.sk to vobec nejde, mam problem nacitat co i len 20kB obrazok... pritom iny slovensky provideri idu v pohode, avsak tento problem som si zatial vsimol len uz strankach na webzdarma...
Rád vás podpořím. I mně se všechny stránky na webzdarma otevírají už dost dlouho...dost pomalu, jestli vůbec. Mám na webzdarma už víceméně mrtvé produkty, díky čemuž se už necítím příliš rozhořčen, ale pokud se potřebuju na některé kvalitní stránky zde hostované, dost nadávám.